1. # vimeo.com/53921298 Uploaded 588 Plays 0 Comments
 2. Anka Sporla Yaşam Derneği bünyesinde, öğrencim Egemen ile gerçekleştirdiğimiz spor çalışması ile otizme karşı büyük bir başarı elde ettik. Sınırlı gibi gözüken becerilerini bir bir ortaya çıkaran Egemen artık hayata umutla bakıyor.

  # vimeo.com/54315946 Uploaded 123 Plays 0 Comments
 3. Her yıl ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde düzenlenen Kozmik Beden Temizliği Kampları'nda spor önemli bir yer tutuyor. Ahmet Maranki'nin yöntemleri ile KOBİK Spor Danışmanı Mahmut Talha Sağlıklı yönetiminde her sabah düzenlenen Sağlıklı Spor ile detoks programının etkinliği arttırılıyor ve organların arınması ve vücudun dinç bir şekilde arınma programını tamamlaması sağlanmış oluyor.

  # vimeo.com/35627395 Uploaded 3,895 Plays 0 Comments
 4. TRT 1'in başarılı programlarından "İyi Fikir"de güne ısınarak başlıyoruz. Spor Eğitmeni Mahmut Sağlıklı sizler için gösterdi

  # vimeo.com/55730767 Uploaded 293 Plays 0 Comments
 5. http://www.mtsaglikli.com
  Burun boşluğumuz ve etrafındaki yüz bölgesinde konumlanmış olan sinüslerin görevi aldığımız havayı ısıtmak, nemlendirmek ve temizlemek şeklindedir bu şekilde soluduğumuz ortalama 20 bin litre hava işlemden geçirilerek alt solunum yolları için uygun hale getirilmektedir, sesimizin çıkışını da dengeleyen sinüslerimizin görevlerini yerine getirebilmesi için açık olmaları gerekmektedir.

  Bu gerekliliği göz önüne alarak sağlıklı burun ve sinüslere sahip olabilmek için yapabileceğiniz şifalı bir egzersizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  # vimeo.com/56479017 Uploaded 914 Plays 0 Comments

Sağlıklı Spor ile zinde ve formda olmak mümkün

Mahmut Talha Sağlıklı

Mahmut Talha Sağlıklı tarafından tavsiye edilen egzersizleri, spor hareketlerini buradan takip edebilir ve Sağlıklı Spor ile sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.