Nesil Yayınları

Nesil Yayınları

Nesil Yayın Grubu

Nesil Yayınları 1968 yılından bu yana kesintisiz olarak yayın hayatındadır. Nesil olmasaydı bir şeyler hep eksik kalacaktı sloganıyla yola çıkan yayınevimiz, hem akademik seviyede, hem de halk seviyesinde ürettiği kitaplarla aydın halk kopukluğunu gidermeyi…


+ More

Nesil Yayınları 1968 yılından bu yana kesintisiz olarak yayın hayatındadır. Nesil olmasaydı bir şeyler hep eksik kalacaktı sloganıyla yola çıkan yayınevimiz, hem akademik seviyede, hem de halk seviyesinde ürettiği kitaplarla aydın halk kopukluğunu gidermeyi amaçlamıştır.

Yayıncılık alanında sürekli gelişen şartları ve imkânları takip eden Nesil Yayınları her geçen gün ürün yelpazesini artırmaktadır. Okur kitlesini daha da genişletme maksadıyla yayınlanan her bir kitabın tanıtımına çok büyük özen gösterir. Bu yönde yazılı ve görüntülü basında reklamlar vererek, özellikle halkla ilişkiler bölümü aracılığıyla, basın yayın organlarıyla bağlantısını sürekli güçlü tutmaya çalışmaktadır.

Bugüne kadar 1600ü aşan ürün yayınlamıştır. Çocuk kitaplarından ansiklopedilere, roman, hikâye, deneme, doktora tezlerine, ses kasetlerinden vcdlere kadar çok geniş alanlarda yayın hizmeti vermektedir.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.