Philipiak Tube

 1. Wieloletnie doświadczenie, rekomendacje gwiazd, najwyższa jakość -- tym wyróżnia się gotowanie z marką Philipiak!

  Firma Philipiak to niekwestionowany lider na rynku. Istnieje od 2001 roku i skupia prestiżowe marki, takie jak Philipiak Milano, Kallman, I Disegno oraz Linea Natura. Bogata oferta naczyń ze stali szlachetnej z oryginalnym wzornictwem zachwyca miłośników gotowania na całym świecie. Oferta firmy to niezwykle funkcjonalne i mistrzowsko wykonane naczynia kuchenne, zestawy sztućców, komplety porcelany, noże ceramiczne i kute oraz naturalne kosmetyki. Produkty firmy Philipiak to jakość, prestiż i zdrowie. Doceniły to redakcje i profesjonalne agencje reklamowe, wykorzystujące naczynia Philipiak podczas wielu sesji fotograficznych.

  Philipiak to więcej niż zwykłe garnki!
  Naczynia firmy Philipiak to produkty wykonane z nieodkształcających się i w pełni bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Zaprojektowane przez profesjonalistów -- dedykowane są pasjonatom gotowania, miłośnikom zdrowej kuchni i tym, którzy po prostu cenią sobie styl, jakość i smak! Co wyróżnia naczynia firmy Philipiak spośród innych firm? Przede wszystkim ich wykonanie -- naczynia są antyalergiczne, antybakteryjne, a ich dno akumuluje ciepło, dzięki czemu są niezwykle energooszczędne. Ponadto, są wszechstronne -- mogą posłużyć zarówno do gotowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych, indukcyjnych, jak i w piekarniku. Wysoka jakość to znak rozpoznawczy firmy Philipiak. Opinie na forach internetowych, oraz na innych tematycznych stronach, są pełne pozytywnych recenzji. Grupa Philipiak wywarła niekwestionowany wpływ rewolucję w zdrowym gotowaniu. To w właśnie te naczynia, ze względu na ich wytrzymałość, elegancję i wyszukane rozwiązania technologiczne coraz częściej zastępują na europejskich stołach, zwykłe garnki. Philipiak od dawna cieszy się należną mu kulinarną renomą - takie produkty jak szybkowary oraz przepiękna porcelana są cenione przez klientów nie tylko w Polsce.

  # vimeo.com/70320348 Uploaded 220 Plays 0 Comments
 2. Tajemnicze zniknięcie naczyń w mieszkaniu państwa Zdrowalskich!

  # vimeo.com/70322635 Uploaded 62 Plays 0 Comments
 3. Kolejne niewyjaśnione zniknięcie - tym razem w galerii sztuki!

  # vimeo.com/70614318 Uploaded 22 Plays 0 Comments
 4. # vimeo.com/70614739 Uploaded 8 Plays 0 Comments
 5. Firma Philipiak wsparła realizację musicalu "Chopin musi umrzeć". Spektakl wyreżyserowany z rozmachem przez Marcina Wronę na deskach Teatru Palladium w kwietniu br.
  Według zamiaru reżysera, wielki muzyk musi zmierzyć się z problemem dzisiejszego świata celebrytów. Rządzą w nim intryga, pieniądze, miłość, zazdrość, nienawiść, władza. Jak się w tym odnajdzie XIX-wieczny mistrz fortepianu?
  Efekt widowiska wzmocniony został wieloma formami współczesnej sztuki scenicznej. Są to już nie tylko teatr i muzyka na żywo, ale widowiskowe sceny choreograficzne i efektowne wizualizacje. Przede wszystkim jednak nad całością dominuje nieśmiertelna muzyka Chopina. I choćby dla niej, warto zobaczyć to oryginalne muzyczne widowisko.

  # vimeo.com/70615105 Uploaded 20 Plays 0 Comments

Philipiak Tube

philipiak

Philipiak Tube to kanał video marki Philipiak Milano, na którym znajdziesz materiały reklamowe naszej firmy oraz filmy związane z najwyższą jakością i zdrowym styl życia! Za jego pośrednictwem chcemy dostarczyć Ci atrakcyjnych i unikalnych treści oraz…


+ More

Philipiak Tube to kanał video marki Philipiak Milano, na którym znajdziesz materiały reklamowe naszej firmy oraz filmy związane z najwyższą jakością i zdrowym styl życia! Za jego pośrednictwem chcemy dostarczyć Ci atrakcyjnych i unikalnych treści oraz mamy nadzieję, pozyskiwać opinie na temat naszych produktów. Zapraszamy do oglądania i subskrybowania naszego kanału!
Opis firmy
Grupa Philipiak skupia kilka prestiżowych marek, m.in. Philipiak, Kallman, I Disegno i Linea Natura. Łączy je najwyższa jakość, ekskluzywny styl oraz dbałość o zdrowie.
Naszym sztandarowym produktem są najwyższej jakości naczynia kuchenne ze stali szlachetnej marki Philipiak. W ofercie firmy znajdują się też m.in. zestawy eleganckich sztućców, gustowne komplety porcelany, nowoczesne noże ceramiczne i noże kute oraz kosmetyki naturalne. Jesteśmy jednym z liderów sprzedaży bezpośredniej w Polsce. Ambasadorem marki Philipiak jest słynny kucharz, osobowość telewizyjna i autor programów kulinarnych Karol Okrasa.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.