One Media Group GSM: 600334444

Sakura Sushi Bar, to nowy lokal serwujący prawdopodobnie najlepsze sushi w Katowicach.
Przyjdź i sprawdź dlaczego ten lokal szybko stał się tak słynny na całym Śląsku.
Numer telefonu 513 940 795

# vimeo.com/70966274 Uploaded

One Media Group GSM: 600334444

Piotr Chodak - One Media Group PRO

One Media Group jest agencją świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi medialnej dla firm i osób prywatnych. To zespół kreatywnych ludzi tworzących projekt od pomysłu do jego całkowitej realizacji. Założycielem oraz właścicielem firmy jest Piotr…


+ More

One Media Group jest agencją świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi medialnej dla firm i osób prywatnych. To zespół kreatywnych ludzi tworzących projekt od pomysłu do jego całkowitej realizacji. Założycielem oraz właścicielem firmy jest Piotr Chodak.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu (od roku 2000 firma istniała pod nazwą VIP Management która zarządzała wizerunkiem Polskich artystów kina i sceny oraz VIP PIOTR CHODAK która zajmowała się produkcją oraz postprodukcją eventów i programów TV) i wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii jesteśmy w stanie zrealizować niemal każdy projekt i podjąć się najtrudniejszych wyzwań.

Dysponujemy profesjonalnym oświetleniem i nagłośnieniem scenicznym, efektami specjalnymi (pady ogniowe, kurtyny wodne, lasery itp.) oraz wyposażeniem dodatkowym (monitory LCD, plazmy, ściany projekcyjne). Realizujemy projekty fotograficzne i multimedialne wykorzystując nowoczesny sprzęt wideo. Dysponujemy bazą znanych wykonawców muzycznych, aktorów, tancerzy, konferansjerów, modelek i hostess. Współpracujemy z regionalnymi i ogólnopolskimi mediami (m.in. TVN, Polsat). Posiadamy bogate spektrum możliwości: od prowadzenia obsługi PR, callcenter i bramek sms, poprzez projektowanie i produkcję materiałów reklamowych, aż po kompletne rozwiązania multimedialne, reklamowe filmy wideo, teledyski i spoty radiowe. Stale uczestniczymy w organizacji tras koncertowych oraz produkcjach filmowych i telewizyjnych.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb klientów proponując najefektywniejsze rozwiązania wg. określonych planów finansowych.

Etapy produkcji filmu lub spotu:
• Wstępne spotkanie (briefing) Klient !i naszych producentów,mające na celu przygotowanie założeń do scenariusza.
• Opracowanie zakresu realizacji oraz wytycznych budżetowych produkcji.
• Praca nad scenariuszem,który rozwijamy zgodnie z oczekiwaniami Klienta.
• Okres przygotowawczy (preprodukcja).
• Okres zdjęciowy.
• Postprodukcja (montaż,realizacja efektów specjalnych i grafiki komputerowej
udźwiękowienie i wykonanie wersji językowych filmu)
• Edycja w telewizji,Internecie.
• Powielanie i dystrybucja na DVD oraz PenDrive.
!

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.