1. Przedstawiamy kolejny reportaż z Gali Moda & Styl - to już 13sta :) Nasza firma na zlecenie wydawcy przygotowała reportaż fotograficzny jak również wykonała montaż kilku materiałów filmowych. Podczas XIII Gali Moda & Styl prowadziliśmy także przekaz obrazu bezpośrednio z kamer na ekrany LCD oraz wywiady z gośćmi pokazów.

  # vimeo.com/18770464 Uploaded 310 Plays 0 Comments
 2. Koncert - wersja skrócona - w wykonaniu uczniów i nauczycieli Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy w Warszawie. Koncert odbył się w Bemowskim Centrum Kultury ArtBem. Materiał realizowany był przez 3 kamery w technologii FullHD. Montaż na Apple Mac Pro i Final Cut Studio. Dźwięk rejestrowany poprzez rekorder cyfrowy Zoom H2 oraz mikrofony Rode.
  Zapraszamy także do oglądania naszych innych produkcji: onehd.pl/produkcja-filmowa/

  -------------------------------------
  Location: Poland, Warsaw
  Visit us on:
  onehd.pl

  Visit our Fanpage and Like us on:
  facebook.com/onehd1

  # vimeo.com/21774427 Uploaded 269 Plays 0 Comments
 3. Millward Brown SMG/KRC istnieje od 1990 roku. W dniu 18.10.2010 r. w warszawskiej Królikarni odbyły się uroczyste obchody z okazji XX-lecia istnienia firmy na polskim rynku. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego reportażu z tej imprezy.
  Kamery sceniczne - Proscenium
  Udźwiękowienie - Proscenium
  Kamery reportażowe - IdMultimedia
  Montaż - IdMultimedia

  Uploaded 81 Plays 0 Comments
 4. Powered by onehd.pl
  Transmisje na żywo Warszawa- wydarzenia jakim były wybory Miss Polonia Exotica 2014 były emitowane do internetu. Firma nasza realizowała przekaz obrazu z trzech kamer w jakości HD na zlecenie Telewizji Warszawa.
  -------------------------------------
  Location: Poland, Warsaw
  Visit us on:
  onehd.pl
  onestream.pl

  Visit our Fanpage and Like us on:
  facebook.com/onehd1

  # vimeo.com/90454124 Uploaded 270 Plays 0 Comments

Realizacje wielokamerowe

Grupa Produkcyjna ONEHD Plus

Nowoczesny styl prezentacji korporacyjnych, pokazów mody i koncertów to przede wszystkim realizacje wielokamerowe. My robimy to najlepiej.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.