1. With special thanks to Christiane from Discover Madagascar and Nika from OFFICE NATIONAL du TOURISME de MADAGASCAR :)

  # vimeo.com/55011190 Uploaded 809 Plays 0 Comments
 2. # vimeo.com/53772098 Uploaded 36 Plays 0 Comments
 3. Co roku, na początku stycznia, tłumy fanów, ekspertów i oczywiście samych tenisistów zjeżdżają się na skąpane w słońcu Antypody, by rozpocząć kolejny sezon tenisowy. Dla wielu Wielki Szlem Azji i Pacyfiku to najwspanialsza impreza w tenisowym kalendarzu. Początek sezonu, odległa, piękna i dla wielu niedostępna Australia, fantastyczny klimat Melbourne i rewelacyjna jakość australijskiej publiki, która jak mało kto zna się na tenisie – to wszystko sprawia, że turniej ten kochamy! Chcecie by Wasze życie na 10 dni wywróciło się „do góry nogami”? Zapraszamy na niezapomnianą wyprawę do kraju kangurów, misia koali i wielkiego słonecznego szlema!

  # vimeo.com/63043446 Uploaded 595 Plays 0 Comments
 4. Wakacje z dziećmi to wielka przygoda nie tylko dla Was, ale również dla Waszych pociech. Na samym początku dochodzimy do wniosku, że dzieci są za małe, bardziej podatne na tropikalne choroby, a w krajach trzeciego świata panuje totalny brak higieny. Nic bardziej mylnego!! Po pierwsze opieka medyczna na większości rajskich wysepek przypomina bardziej zachodnie standardy niż polskie przychodnie, a Wy nie mieszkacie w buszu gdzie panuje malaria tylko w czystych i komfortowych chatkach na plaży. No i najważniejsze - oprócz wspaniałego odpoczynku na końcu świata, uczymy dzieci akceptacji odmienności, pozwalamy im ujrzeć nową kulturę, poczuć inne smaki i doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze. Sami podróżujemy z dziećmi i wiemy, że to bezpieczne, a radość, jaką czerpią z wyjazdów na koniec świata jest nieopisana! Nie bójcie się i pozwólcie Waszym skarbom poznawać świat ich własnymi oczami, tak jak robimy to my. Spróbujcie, a przekonacie się, że warto!! Wasze pociechy dostaną na podróż specjalną kolorowankę Relaksmisji – „przewodnik po świecie dla małego podróżnika”.

  # vimeo.com/77123724 Uploaded 411 Plays 0 Comments
 5. Tak właśnie robimy nasze Fotomisje - dużo zdjęć, dużo zwiedzania, dużo tematów i dużo podróżowania! Do Kenii pojechaliśmy fotografować zaćmienie słońca, które w listopadzie 2013 było widoczne z północnej Afryki. Oprócz dzikich plemion widzieliśmy też kilka parków narodowych, poznaliśmy cudownych ludzi i zjedliśmy kozę. Pozdrawiamy wszystkich uczestników i profesora Boneckiego!

  # vimeo.com/89900539 Uploaded 177 Plays 0 Comments

Relaksmisja - our movies

Relaksmisja Plus

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.