1. Kiralama uzmanı Rentax, hem mülk sahipleri hem de kiracılar için ideal bir çözüm sunuyor. Peki, sistem nasıl işliyor? Kira garantisi, mülk yönetimi, ekspertiz hizmeti, detaylı periyodik raporlama hizmeti ne anlama geliyor? Bütün bu soruların yanıtı videomuzda...

  # vimeo.com/120710002 Uploaded 133 Plays 0 Comments
 2. Rentax, Türkiye'de bir ilk olan "kira garantisi" sistemini sunar. Bu sistemde, kiracınız kiranızı ödeyemediğinde kiranız bankaya yatmaya devam eder.

  Rentax ile kiranız garantideyse, geleceğiniz de garantide...

  # vimeo.com/120773475 Uploaded 93 Plays 0 Comments
 3. Mülkün her türlü bakımı ve temizliği, ekspertiz, ziyaretçi raporları, kiracı seçimi, kira kontratları, kiracının mülke sorunsuzca yerleştirilmesi, mülkün periyodik raporlanması, tamirat ve tadilat hizmetleri, aidatların takibi, kira artışları ve mülkün tekrar sorunsuzca teslim alınması bu hizmetlerden en önemlileridir.

  # vimeo.com/120798049 Uploaded 66 Plays 0 Comments
 4. Ekspertiz mülkünüz için en doğru kira gelirini hesaplamaktır. Rentax, ekspertiz hizmetini size uzman ve deneyimli kadrosuyla sunar. Bölgede etkin olarak görev yapan uzmanlar, mülkünüzün lokasyonunda çıkmış tüm kiralıklar konusunda deneyim ve bilgiye sahiptirler. Doğru bir ekspertiz sizi zaman kaybından korur.

  # vimeo.com/120798754 Uploaded 27 Plays 0 Comments
 5. Rentax detaylı periyodik raporlama hizmeti ile, mülkünüzün tüm kontrolünü elinizde tutma olanağı sunar. Kiralama sürecinde tüm ziyaretçilerinizden haberdar olursunuz. Mülkünüz kiradayken de mülkünüzden haberdar olursunuz. Evinizin konforunda ya da işinizin stresinde mülkünüzü düşünmek zorunda kalmazsınız.

  # vimeo.com/120799158 Uploaded 23 Plays 0 Comments

Rentax TV

Rentax

Kiralama Uzmanı Rentax'ın mülk yönetim sistemi hakkındaki detaylı bilgilerini bu kanaldaki videolarda bulabilirsiniz.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.