Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU

Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU

Art.43 TV Plus

Jesteśmy Stowarzyszeniem powstałym, aby organizować i nieść pomoc osobom potrzebującym w kraju i za granicą. Naszym podstawowym celem jest aktywne uczestnictwo w misjach w krajach Globalnego Południa. Wysyłamy wolontariuszy do Afryki, Ameryki Południowej…


+ More

Jesteśmy Stowarzyszeniem powstałym, aby organizować i nieść pomoc osobom potrzebującym w kraju i za granicą. Naszym podstawowym celem jest aktywne uczestnictwo w misjach w krajach Globalnego Południa. Wysyłamy wolontariuszy do Afryki, Ameryki Południowej oraz Europy Wschodniej na okres najczęściej od trzech miesięcy do roku czasu. Osoby działające w Polsce zajmują się zbieraniem funduszy na projekty pomocowe oraz starają się jak najszerszej liczbie osób przekazać rzetelną wiedzę na temat znaczenia misji w świecie. Robią to poprzez organizowanie wystaw, warsztatów i konferencji, odwiedzając szkoły i zapraszając młodych na zajęcia do swojej siedziby. W celach popularyzacji w Polsce spraw misji wydają książki, albumy i płyty.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.