Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU

Pomysłodawcą koncertu był znany muzyk Marcin Pospieszalski. Na jego zaproszenie Pospieszalskiego odpowiedzieli przyjaciele - muzycy z całej Polski. Na scenie pojawili się Marika i Maleo Reagge Rockers, Jan Trebunia Tutka z zespołem, Mate’o, czyli Mateusz Otremba, zespół Fabryka, dzieci z projektu Kto Ty Jesteś, New Life’M, Adam Nowak, a także grupa 2TM2,3 w pierwszym składzie z Budzym, Maleo, Litzą i Angeliką Korszyńską-Górny. Z muzykami wystąpił także twórca polskiego jassu Jerzy Mazzoll.

Ratuj chrześcijan w Iraku
Podpisz petycję:
citizengo.org/pl/ratujmy-chrzescijan-w-iraku

# vimeo.com/121335101 Uploaded 261 Plays / / 0 Comments Watch in Couch Mode

Salezjański Wolontariat Misyjny MŁODZI ŚWIATU

Art.43 TV Plus

Jesteśmy Stowarzyszeniem powstałym, aby organizować i nieść pomoc osobom potrzebującym w kraju i za granicą. Naszym podstawowym celem jest aktywne uczestnictwo w misjach w krajach Globalnego Południa. Wysyłamy wolontariuszy do Afryki, Ameryki Południowej


+ More

Jesteśmy Stowarzyszeniem powstałym, aby organizować i nieść pomoc osobom potrzebującym w kraju i za granicą. Naszym podstawowym celem jest aktywne uczestnictwo w misjach w krajach Globalnego Południa. Wysyłamy wolontariuszy do Afryki, Ameryki Południowej oraz Europy Wschodniej na okres najczęściej od trzech miesięcy do roku czasu. Osoby działające w Polsce zajmują się zbieraniem funduszy na projekty pomocowe oraz starają się jak najszerszej liczbie osób przekazać rzetelną wiedzę na temat znaczenia misji w świecie. Robią to poprzez organizowanie wystaw, warsztatów i konferencji, odwiedzając szkoły i zapraszając młodych na zajęcia do swojej siedziby. W celach popularyzacji w Polsce spraw misji wydają książki, albumy i płyty.

Browse This Channel

Shout Box

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels. Channels