1. Tercüme etmek gelişi güzel bir çeviri yapmak anlamına gelmemektedir, tercüme yapmak disiplin, yoğun dil bilgisi ve sıkı çalışma gerektirir. Carna tercüme bürosu çalışanları yılların tecrübesine sahip hem sözlü hem yazılı tercümeler gerçekleştirmiş ve halen ayda yüz binlerce karakter tercüme gerçekleştiren yeminli İngilizce tercümanlardır. http://www.ingilizcetercume.web.tr

    # vimeo.com/78737480 Uploaded 5 Plays 0 Comments
  2. İngilizce tercüme hizmetlerini almadan önce muhakkak ingilizce yeminli tercüme bürosu carna tercüme'yi ziyaret edin

    # vimeo.com/78736585 Uploaded 10 Plays 0 Comments

Carna Tercüme

Hanifi GÜVENBAŞ

İngilizce Yeminli Tercüme

Zamanında hızlı tercüme için ‘ingilizce tercüme‘ arama sorgusuyla bize ulaşan müşterilerimiz artık çok mutlu. Belgelerinin güvenliğini çevirinin kalitesini dert etmeden yıllardır bizimle çalışan müşterilerimizi referanslarımızı…


+ More

İngilizce Yeminli Tercüme

Zamanında hızlı tercüme için ‘ingilizce tercüme‘ arama sorgusuyla bize ulaşan müşterilerimiz artık çok mutlu. Belgelerinin güvenliğini çevirinin kalitesini dert etmeden yıllardır bizimle çalışan müşterilerimizi referanslarımızı inceleyerek görüntüleyebilirsiniz.
Tercüme etmek gelişi güzel bir çeviri yapmak anlamına gelmemektedir, tercüme yapmak disiplin, yoğun dil bilgisi ve sıkı çalışma gerektirir. Carna tercüme bürosu çalışanları yılların tecrübesine sahip hem sözlü hem yazılı tercümeler gerçekleştirmiş ve halen ayda yüz binlerce karakter tercüme gerçekleştiren yeminli İngilizce tercümanlardır.
Sizde sorunsuz çalışabileceğiniz, fiyat politikalarıyla sizleri üzmeyecek bir tercüme bürosu arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, Carna’nın size sağlayacağı fırsatları kaçırmayın.
Tercüme Fiyatları http://ingilizcetercume.web.tr

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.