1. Masz zamiar świętować najpiękniejszy dzień w swoim życiu i nie chcesz przegapić ekstrawaganckiego Tortu Weselnego? Dzięki naszym specjalnie przygotowanym ciastom na tą okazje z pewnością nie tylko zaskoczysz swoich gości ale i samego siebie! Wizualnie, nasze Torty Weselne wyglądają świetnie i bardzo ekskluzywnie, ale poczekaj aż ich spróbujesz!

  # vimeo.com/412688533 Uploaded
 2. Chcesz doświadczyć tej samej magii, którą widzisz na filmach? Wtedy możemy polecić Ci nasz Torcik Jednorożcowy. Dzięki Torcikowi z tym motywem przeżyjesz magiczne chwile i sprawisz, że Twoje urodziny staną się niezapomnianym wydarzeniem! Ciasto jest odpowiednie nie tylko dla małych fanów jednorożców, lecz także dla dużych miłośników tych magicznych stworzeń!

  # vimeo.com/412687932 Uploaded
 3. Pyszne Torty z okazji Dnia Matki? Nasze Wypieki w pyszny sposób mówią "dziękuję" za wiele lat miłości i troski. Na wiosennie udekorowanym stole nasze popularne ciasto "Kocham Mamę" z pewnością wyglądem i smakiem zaskoczy Twoją Mamę. Małe smakołyki również mogą mieć nadruk z motywem "Kocham Mamę" i sprawią, że będziecie mieli niezapomniany, słodki i wspaniały Dzień Matki!

  # vimeo.com/412687095 Uploaded
 4. Oglądasz następny mecz swojej ulubionej drużyny piłkarskiej razem z przyjaciółmi i rodziną i chcesz świętować po nim, niezależnie od tego, czy zwycięży czy przegra? Więc trafiłeś we właściwe miejsce! Dzięki naszym pysznym Tortom piłkarskim lub babeczkom w kształcie piłki nożnej z pewnością zaskoczysz drużynę jak i kibiców! Twoja ulubiona drużyna z pewnością zrobi wszystko by wygrać.

  # vimeo.com/412679210 Uploaded
 5. Szukasz specjalnego prezentu na Dzień Ojca i jesteś zmęczony tym, że co roku dostajesz to samo? W takim razie na pewno powinieneś zajrzeć do kategorii Dzień Ojca! Znajdziesz tu wszystko, czego pragnie twoje serce i wszystko, co sprawi, że uszczęśliwisz Tatę. Podziękuj dając mały prezent w postaci tortów, babeczek, cake-pops, mufinek i wielu innych! Zajrzyj i się przekonaj!

  # vimeo.com/412678386 Uploaded

twojTort.pl

deineTorte.de PRO

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.