1. Odkryj nasze upiorne przysmaki na Halloween i zaserwuj swoim gościom upiorne halloweenowe cake pops, halloweenowe babeczki i oczywiście fantazyjne torty na Halloween. Świętuj z gośćmi najspokojniejsze i najsmaczniejsze przyjęcie Halloweenowe w historii i upewnij się, że Twoi goście nie zapomną tego batonika na Halloween w pośpiechu. Aby upewnić się, że każdy znajdzie coś dla siebie, możesz podać swój Halloweenowy candy bar nie tylko z upiornym ciastem pająka lub gooey brain cake, ale także ze strasznymi halloweenowymi cake pops z oczami lub halloweenowymi babeczkami z przerażającymi potworami i halloweenowymi stworzeniami!

  # vimeo.com/758673508 Uploaded
 2. Masz upiorną imprezę Halloweenową i chcesz zaoferować swoim gościom nie tylko upiorną lokalizację i kostiumy, ale także równie upiorny candy bar z wszelkiego rodzaju upiornie pysznymi smakołykami na Halloween? Wtedy nasze halloweenowe cake pops są koniecznością! Nie tylko pyszny smak red velvet i czekolady przekona Twoich gości, ale także upiorny wygląd Twoich halloweenowych cake pops. 6 upiornych cake pops z duchami i 6 cake pops z cukrowymi dekoracjami na Halloween wysyłamy bezpośrednio do domu w każdym opakowaniu. Na co więc czekasz? Uczcij swoją ostateczną imprezę Halloween niezapomnianym candy barem!

  # vimeo.com/758672967 Uploaded
 3. Zaserwuj swoim gościom pyszne babeczki na Halloween z upiornymi halloweenowymi stworami na swojej imprezie z okazji Halloween. Naucz swoich gości, aby byli przerażeni tymi upiornie pysznymi babeczkami i zachwyć ich również swoim smakiem! Wybieraj spośród 5 różnych smaków babeczek na Halloween, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz służyć więcej niż tylko upiorne babeczki Halloween na swojej imprezie Halloween, możesz rozszerzyć swój upiorny candy bar o halloweenowe cake pops i torty Halloween, aby upewnić się, że nikt nie zapomni tego upiornego candy baru.

  # vimeo.com/758672438 Uploaded
 4. Zaserwuj swoim gościom na następnej imprezie Halloweenowej upiorny tort, który zrobi na nich wrażenie nie tylko wizualnie, ale i smakowo. Na przykład, przestraszyć swoich gości Halloween party z gigantycznym pająkiem na swoim torcie lub podać ciasto Halloween w kształcie gooey mózgu! Nie ma żadnych ograniczeń dla Twojej wyobraźni. Aby uzupełnić swój upiorny candy bar, możesz również podać upiorne halloweenowe cake pops i halloweenowe babeczki jako dodatek do tortu na Halloween, które z pewnością przyprawią Twoich gości o dreszcze.

  # vimeo.com/758672105 Uploaded
 5. Zamówiłeś jeden z naszych pysznych Naked Cakes i teraz szukasz inspiracji i pomysłów na jego udekorowanie? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! W tym filmie pokażemy Ci dwa sposoby na wykorzystanie pysznego kremu maślanego i różnych rodzajów posypek, aby przekształcić Twój dwupoziomowy tort Naked Cake w kolorowy cud, który z pewnością oczaruje Twoich gości.

  Najpierw, po położeniu na blacie roboczym, posmaruj dolną warstwę dwupoziomowego tortu Naked Cake dodatkowym białym kremem. Następnie górną warstwę połóż na dolnej i posmaruj większą ilością kremu, tak aby posypki mogły być również przymocowane do tortu i pozostały na jego boku. Kolejnym krokiem jest otwarcie pojemników z posypką i wysypanie posypki na dłoń. Następnie możesz zacząć dekorować tort posypkami! W tym filmie pokażemy Ci, jak umieścić posypkę raz na dolnej, raz na górnej krawędzi. Oczywiście to nie jedyne sposoby na udekorowanie Naked Cake posypkami - puść wodze fantazji!

  Nasz Naked Cake składa się z puszystego waniliowego spodu, wypełnionego owocową konfiturą malinową i pokrytego pysznym waniliowym kremem maślanym. Oferujemy również czekoladowy Naked Cake, który składa się z niebiańskiego czekoladowego spodu, owocowego dżemu malinowego i słodkiego czekoladowego kremu. Po więcej inspiracji zapraszamy na naszą stronę internetową lub Instagram, gdzie można nas znaleźć @twojtort. Zespół twojtort.pl życzy Wam dobrej zabawy.

  # vimeo.com/652408346 Uploaded

twojTort.pl

deineTorte.de

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.