1. W pracę wkrada się rutyna i znudzenie? Zbliżający się nieuchronnie po weekendzie poniedziałek chcemy skrzętnie ominąć, możliwie najbardziej przesunąć w czasie? Mamy na to radę! Skorzystaj z okazji teraz i za pomocą kilku kliknięć zamień swoje miejsce pracy z naszymi słodkimi i unikalnymi tortami oraz innymi słodkościami, w miejsce, do którego z przyjemnością przychodzimy! Na twojtort.pl możesz łatwo dokonać zamówienia i zaprojektować tort idealny zarówno na kolejną imprezę firmową lub jako małą niespodziankę dla szefa lub kolegów! Zrób krótką przerwę w swojej firmie na ciacho! Podkreśl wyjątkowe wydarzenia oraz osiągnięte sukcesy z naszymi tortami oznakowanymi logo Twojej firmy. W naszym internetowym sklepie znajdziesz z pewnością ciasto idealne na każdą okazję oraz wydarzenie w atrakcyjnej cenie jednocześnie spełniające najwyższe standardy jakości! Zamów perfekcyjne ciasto bezpośrednio do biura i zaskocz swoich kolegów przełamując codzienną rutynę! Zamów już teraz i pozwól je nam dostarczyć w ciągu kilku dni roboczych!

  # vimeo.com/286439167 Uploaded
 2. Są chwile w życiu, o których nie da się zapomnieć. Zbieramy i przechowujemy je w albumach w postaci zdjęć, w pamięci jako wspomnienia, ale przede wszystkim w naszych sercach niczym najcenniejszy skarb. Cofnij czas i wróć do tych wspaniałych chwil, momentów z twojtort.pl! Zaskocz bliską osobę specjalnym gestem na przykład wydrukowanym na marcepanie ulubionym zdjęciem na wybranym przez Ciebie torcie! Bez względu na to, czy chcesz ożywić dawne czasy, uczcić rocznicę czy po prostu chcesz sprawić bliskiej Tobie słodką przyjemność, z nami, z łatwością osiągniesz zamierzony efekt. Nasze wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju torty idealnie podkreślają magię wspomnień. Z naszymi ciastami masz możliwość przekazania osobistej wiadomości w graficznej postaci za pomocą naszych Fototortów! Jak najłatwiej dotrzeć do bliskiej osoby? Z odpowiedzią przychodzi nam staropolskie powiedzenie – przez żołądek! W naszym sklepie internetowym możesz łatwo złożyć zamówienie swój własny, idealny tort. Wystarczy, że wybierzesz formę oraz kształt a następnie smak! Dodatkowo istnieje możliwość wykonania zindywidualizowanego napisu na Twoim torcie. Zamów już teraz z dostawą pod wskazany adres! Dostarczamy do Ciebie w ciągu kilku dni roboczych abyś mógł cieszyć się magią wspomnień, jak również stworzyć nowe!

  # vimeo.com/286436329 Uploaded
 3. # vimeo.com/270691922 Uploaded
 4. Cieszymy się niezmiernie, że możemy przedstawić wam nasz nowy tort z lalką księżniczką! Abyście mogli sobie wyobrazić, jak należy go zbudować, przygotowaliśmy dla was krótki filmik. :-)

  Ten oto tort możecie zamówić w kolorze różowym lub niebieskim. Jest on dostępny w rozmaitych smakach. Spójrzcie po prostu!

  twojtort.pl/tort-lalka-rozowa-sukienka
  twojtort.pl/tort-lalka-niebieska-sukienka

  # vimeo.com/247989218 Uploaded
 5. Naszym nowym przyrządem do zdobienia rozszerzamy naszą ofertę ’’zrób to sam’’! Przyrząd ten nadaje się perfekcyjnie, aby obrobić i uformować masę cukrową oraz marcepan.
  Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy dwa filmy video, abyś mógł sam wprawić się w domu i udekorować swój własny tort!

  # vimeo.com/242211109 Uploaded

twojTort.pl

deineTorte.de PRO

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.