1. Samuel Marec a Jakub Pohle diskutujú s občanmi SR v Prahe o tom, ako zmeniť Slovensko - hoci aj zo zahraničia.

  # vimeo.com/303583336 Uploaded 8 Plays 0 Comments
 2. # vimeo.com/261125302 Uploaded 16 Plays 0 Comments
 3. Autor: Jakub Cimerman

  # vimeo.com/260544752 Uploaded 7 Plays 0 Comments
 4. Video zábery natočené o týždeň skôr, 9.3.18 na občianskom zhromaždení pred Veľvyslanectvom SR v Prahe.

  # vimeo.com/260188535 Uploaded 13 Plays 0 Comments
 5. Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej bola dvojnásobná úkladná vražda, ktorá sa stala medzi 22. a 25. februárom 2018 vo Veľkej Mači v okrese Galanta na Slovensku. Ján Kuciak pôsobil ako investigatívny reportér spravodajského portálu Aktuality.sk, pričom sa venoval najmä podozreniam z daňových podvodov. S Martinou Kušnírovou bol zasnúbený a spolu bývali v rodinnom dome vo Veľkej Mači.

  Podľa vyjadrenia prezidenta Policajného zboru Tibora Gašpara je možným motívom vraždy investigatívna práca, ktorej sa venoval.
  Mediálna pozornosť sa zamerala najmä na tzv. taliansku stopu – talianskych podnikateľov pôsobiacich na východnom Slovensku, ktorí majú zrejme napojenie na zločineckú skupinu ’Ndrangheta (t. j. na kalábrijskú vetvu mafie), o ktorých podvodoch a prepojení s predstaviteľmi strany SMER – sociálna demokracia Ján Kuciak pripravoval článok. Ten bol napokon publikovaný viacerými slovenskými médiami o polnoci z 27. na 28. februára.
  Zdroj: Wiki

  # vimeo.com/259296344 Uploaded 804 Plays 0 Comments

Pražská kaviareň z.s.

Samuel Zubo Plus

Sme občania Slovenskej republiky. Momentálne žijeme, študujeme, pracujeme v Prahe. Snažíme sa o pozitívnu zmenu na Slovensku.
Viac na: Prazska.Kaviaren.Org
Podpíšte petíciu za voľby zo zahraničia na SrdcomDoma.sk

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.