Wentylacja  w Twoim domu

Przykład dwóch skrzynek rozprężnych ST KOLF, przygotowanych do zalania masą betonową w stropie typu Teriva. W późniejszym etapie, po ułożeniu izolacji podłogowej bądź montażu ogrzewania podłogowego na nich zamontowane zostaną skrzynki wentylacyjne o regulowanej wysokości, wyposażone w kratki wentylacyjne laminarnego nawiewu (powietrze "wylewa się" z nich łagodnie, a nie "wylatuje" jak w przypadku powietrznego ogrzewania podłogowego).

# vimeo.com/149317835 Uploaded 176 Plays 0 Comments

Wentylacja w Twoim domu

Flop System filmy PRO

Jak wentylować dom jednorodzinny lub mieszkanie? Czy rekuperacja jest panaceum na wszystko ? Kiedy nie opłaca się rekuperacja? Fakty i mity o rekuperacji. Sprawność rekuperatora nie jest najważniejsza. Centralny wentylator z funkcją pracy na żądanie-zamiast…


+ More

Jak wentylować dom jednorodzinny lub mieszkanie? Czy rekuperacja jest panaceum na wszystko ? Kiedy nie opłaca się rekuperacja? Fakty i mity o rekuperacji. Sprawność rekuperatora nie jest najważniejsza. Centralny wentylator z funkcją pracy na żądanie-zamiast rekuperacji. Energooszczędna wentylacja domu jednorodzinnego bez rekuperatora. Kiedy rekuperator może szkodzić ? Jak wentylować łazienkę? System wentylacji an żądanie -co to takiego? SPIDERvent-rewolucyjny system rekuperacji do domów jenorodzinnych i zielonego budownictwa wielorodzinneg-co w nim jest takiego wyjątkowego ?

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.