Wideo Pawlik - wideofilmowanie i fotografowanie

Wideo Pawlik

Trochę historii...

Nasza firma powstała w 1988 roku.

Były to usługi wideo w formacie VHS. Filmy montowane były przy pomocy komputera Commodore z zastosowaniem GenlocHDP. Następnie od 1993 r. w systemie SVHS i przy pomocy Amigi oraz mikserów Panasonic…


+ More

Trochę historii...

Nasza firma powstała w 1988 roku.

Były to usługi wideo w formacie VHS. Filmy montowane były przy pomocy komputera Commodore z zastosowaniem GenlocHDP. Następnie od 1993 r. w systemie SVHS i przy pomocy Amigi oraz mikserów Panasonic WJ 5, WJ 7, WJ 55, itp. Od połowy 1997 r. filmowanie odbywało się już kamerą cyfrową DVR-VX 9000 E, a montaż kartą DV Master z programem edycyjnym Ulead Media Studio Pro v.5.0. Był to początek montażu nieliniowego. Pragnę dodać, że jako członek Polskiego Stowarzyszenia Widefilmowców w Warszawie, prowadziłem szkolenie z montażu nieliniowego w latach 1998-2002. W 1994 r. zająłem II miejsce w ogólnopolskim konkursie “na najlepszy film zrealizowany na uroczystości weselnej”.

W trakcie rozwoju technologii montażu nieliniowego nasza firma rozbudowała się o kolejne kamery cyfrowe, stanowiska komputerowo-montażowe z kartami EZDV Raptor, DV Raptor i kontrolerami IEEE 1394, itp. Równolegle wykonujemy usługi fotografowania analogowego i cyfrowego.

Wieloletnia praktyka naszych pracowników na kolejnych nowo powstałych stanowiskach montażowych i programach edycyjnych, ma decydujące znaczenie na jakość wykonania zleconych usług. Śledząc trendy rynkowe, proponujemy coraz to nowsze rozwiązania spełniając wymogi klienta.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.