wSensie.tv

 1. Gościem Łukasza Warzechy w programie "Polska na serio" jest prof. Antoni Dudek. Temat pierwszej części rozmowy to najnowsza książka profesora pt. "Od Mazowieckiego do Suchockiej. Pierwsze rządy wolnej Polski". W części drugiej sprawy bieżące na finiszu kampanii wyborczej. Ponadto, Łukasz Warzecha ma dla Was pewną niespodziankę!

  Kto jest zwycięzcą, a kto nie zaliczy jej do udanych? Czy Polska zmierza w kierunku systemu dwupartyjnego? Kto mógłby zagrozić Andrzejowi Dudzie w wyborach prezydenckich? Czy Jarosław Kaczyński będzie chciał objąć stanowisko premiera? Jakie jest prawdopodobieństwo, że po wyborach cała opozycja zjednoczy się przeciwko PiS? Czy na lewicy rodzi się coś dużego? Czy Polsce grozi radykalne przechylenie w lewo?

  Program "Polska na serio" to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program "Polska na serio" zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.

  # vimeo.com/365074061 Uploaded 225 Views 0 Comments
 2. Słynny wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej ws. frankowiczów daje im zielone światło, by móc zaskarżyć wadliwie skonstruowane umowy z bankiem. Te zawierały klauzule abuzywne, czyli niedozwolone. Teraz sądy mogą korzystać z dodatkowej wykładni, którą proponuje TSUE.

  Gość Roberta Wyrostkiewicza w "Nocnej wymianie myśli" wyjaśnia, że reprezentując Votum S.A. sprawy frankowiczów były wygrywane z bankami już przed wyrokiem TSUE. Jak dodaje nasz rozmówca, frankowicze uwierzyli, że po wyroku TSUE będzie łatwiej odzyskać pieniądze. To prawda! Co należy zatem zrobić?

  – To klient musi zadecydować co robić dalej. Może wystąpić do banku ze swoimi roszczeniami. Te zapewne będą oddalone. Fala zwycięstw z bankami jest teraz możliwa zwłaszcza drogą pozwów indywidualnych, ponieważ zbiorowe nieszczególnie się tu sprawdziły

  – informuje Paweł Wójcik z Departamentu Bankowego VOTUM S.A.

  – Frankowicze muszą powalczyć w sądzie i pamiętać, że po drugiej stronie jest profesjonalnie obsługiwany prawnie bank

  – dodaje Wójcik.

  Zdaniem eksperta, swoich pieniędzy mogą dochodzić zarówno ci frankowicze, którzy spłacają swój kredyt, jak i ci, którzy już go spłacili.

  Zachęcamy do odsłuchania całej rozmowy w najnowszej "Nocnej wymianie myśli".

  # vimeo.com/365063612 Uploaded 145 Views 0 Comments
 3. Na dobry początek tygodnia duet przenikliwych nienawistników prześwietli dla was najgorętsze wydarzenia z ostatnich dni w naszej krainie absurdów. Od konwencji PO z ukrytym Sławkiem i wysuniętym Bolkiem, przez rachunek do zapłaty dla towarzysza Czarzastego, po milion egzemplarzy GazWybu – bo nie tylko Jacek, ale i Jaro Kurski haruje na sukces żoliborskiego Naczelnika. Kampania jest na finiszu, Staszek lansuje się wśród chłopstwa jak może, ale bez logo Kukiz'15. 

  Polska na serio. Rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeży punkt widzenia na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach.

  Fot. Twitter @Marek00891349/ Twitter @KoteuszKotowski

  # vimeo.com/364840023 Uploaded 1,855 Views 0 Comments
 4. Uploaded 0 Views 0 Comments
 5. "Gender – tęczowa rewolucja” to nowy film dokumentalny stworzony przez Fundację Polska Ziemia. Ekranizacja ukazuje kulisy działalności środowisk LGBT i promowanej przez nich niebezpiecznej ideologii. Emisja we wtorek 8 października na TV Trwam o godz. 16.30.

  Film "Gender – tęczowa rewolucja" stanowi kontynuację dokumentu "Zmierzch. Ofensywa ideologii gender". Dokument zostanie zaprezentowany w środę (godz. 23.50), czwartek (godz. 11.00) i piątek (godz. 22.50).

  – Dla triumfu zła wystarczy obojętność dobrych ludzi. Niebezpieczna ideologia, która próbuje sięgnąć po niewinność dzieci. Każdy kto sprzeciwia się tęczowej rewolucji jest napiętnowany i atakowany. Nowoczesne państwo bez Kościoła, seksualizacja najmłodszych, świat w którym zwierzęta mają prawo do życia, a dzieci w imię wolności często są tego prawa pozbawiane. Te postępowe hasła są wizytówką ideologii gender. Ta precyzyjna ideologia próbuje zapanować nad nami, krok po kroku przesuwając granicę – informują twórcy filmu.

  # vimeo.com/364712011 Uploaded 38 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.