wSensie.tv

 1. Wewnętrzne tarcia i podziały w obozie Zjednoczonej Prawicy oraz "bunt" Zbigniewa Ziobry będą tematem dzisiejszej rozmowy Stanisława Michalkiewicza i Rafała Otoka-Frąckiewicza w najnowszym odcinku "W podwójnym Nelsonie"

  Co z tego wyniknie? Czy Konfederacja może wspomóc Zbigniewa Ziobrę? Co dalej z PiS-em? Na te i inne pytania odpowiedź poznacie już dziś w najnowszym odcinku "W podwójnym Nelsonie".

  Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoka-Frąckiewicza. W każdą środę o godzinie 20.00. Wszystkie chwyty są dozwolone!

  # vimeo.com/369844537 Uploaded 254 Views 0 Comments
 2. Już dziś w "Polsce na serio" Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz skomentują wewnętrzne tarcia w Platformie Obywatelskiej oraz wszelkie próby obalenia Schetynesku. Konfederacja w Sejmie zaczyna przeszkadzać pewnemu życzliwemu człowiekowi z pewnej ambasady.

  Dwaj publicyści – Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program "Polska na serio". Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.

  źródło: Twitter / @martom551

  # vimeo.com/369347791 Uploaded 1,271 Views 0 Comments
 3. Rafał Otoka-Frąckieiwcz, jak co piątek ze swoim autorskim programem"Cotygodniowa dawka złych wiadomości". W dzisiejszym odcinku: Piotr Zychowicz i "Wołyń zdradzony", Sylwia Spurek i chomik europejski oraz oczywiście... Konfederacja.

  # vimeo.com/368810327 Uploaded 27 Views 0 Comments
 4. Jarosław Jakimowicz, słynny "Cichy" z "Młodych Wilków" napisał o sobie książkę, w której, jak mówi, opowiada o promilu swoich wydarzeń z życia. "Życie jak film" Jarka Jakimowicza to książka o facecie, który jest aktorem, biznesmenem, byłym gangsterem i cwaniakiem, jednocześnie będąc dobrym, wrażliwym człowiekiem, gotowym nieść pomoc każdemu, kto jej potrzebuje, nie oczekując niczego w zamian. 

  Gdy patrzy się na celebrytów, gwiazdy showbiznesu uważamy, że takie osoby mają wszystko, bo są sławne, zamożne. Ciężko sobie wyobrazić, że gwiazdy z czymś sobie nie radzą, potrzebują wsparcia i pomocy. W życiu Jarka Jakimowicza nie zawsze było kolorowo i dobrze. Co czuł, gdy po wielu badaniach w końcu usłyszał, że może być dawcą wątroby dla swojego malutkiego synka? Co czuje rodzic, który jest w stanie oddać życie dla swojego dziecka? Czy Jarek Jakimowicz jest osobą wierzącą?

  Zapraszam na wywiad, który również dla mnie jest ogromnym zaskoczeniem.

  Polska na serio. Rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeży punkt widzenia na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach.

  # vimeo.com/368558081 Uploaded 359 Views 0 Comments
 5. W dzisiejszym programie "Warszawa Vita" porozmawiamy o biznesie, rodzinie i pizzy. Jak zmieniła się Warszawa w oczach włoskiego biznesmena na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat? Odpowiedź na to pytanie poznacie w najnowszym odcinku"Warszawa Vita"!

  Ciao! W każdy czwartek o godzinie 19.00 Vito Casetti zaprasza na program "Warszawa Vita". Szczere rozmowy, ciekawi goście i włoski temperament. Odkryj Warszawę na nowo!

  # vimeo.com/368519600 Uploaded 26 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.