wSensie.tv

 1. Reżim Kaczystowski znowu prześladuje ludzi. Tym razem prowokator od Ziobry doprowadził do skompromitowania burmistrza Włoch. Historia zna takie przypadki.

  Podobne prowokacje robił Kiszczak wobec naszego skarbu narodowego. Dlatego Jego Najlepszość, postanowił dobrym słowem, wesprzeć zatrzymanego. Jego doskonałość da Wam również cenne rady. Co zrobić, żeby nie wpaść? Chwała mu!

  # vimeo.com/370324125 Uploaded 12 Views 0 Comments
 2. W dzisiejszym odcinku "Cotygodniowej dawki złych wiadomości" Rafał Otoka-Frąckiewicz wygłasza niepożądane opinie na temat: zwolenników i przeciwników Halloween, prezydenckiego duetu Rafała Trzaskowskiego i Hanny Gronkiewicz-Waltz, miasta Łodzi, marki Maserati, ekologów, Sylwii Spurek, Grety Thunberg oraz wszystkich pozostałych.

  Dlatego śmiało możecie czuć się wyróżnieni!

  # vimeo.com/370323106 Uploaded 575 Views 0 Comments
 3. Antykultura to hasło, które niedługo nabierze pełnego encyklopedycznego znaczenia, a póki co, jest rzeczywistością XXI wieku, która dotyka każdego z nas. Po epoce komunizmu, lewicowe dewiacje światopoglądowe obudowały się różnymi etykietami. Feminizm, LGBT, modernizm teologiczny, ekoterroryzm, gender – to tylko najbardziej popularne z emanacji antykultury.

  Gośćmi Roberta Wyrostkiewicza byli: Robert Zawadzki – reżyser serialu "Antykultura" oraz Jakub Zgierski – inicjator projektu "Encyklopedia Antykultury".

  Serial "Antykultura" Telewizji TRWAM obejrzało już kilka milionów widzów. O kulisach realizacji wieloodcinkowego reportażu, planach na kolejne sezony, a także o projekcie metodycznego i encyklopedycznego opisania antykultury w jej konkretnych desygnatach, opowiedzieli goście najnowszego programu "Nocna wymiana Myśli".

  # vimeo.com/370297459 Uploaded 204 Views 0 Comments
 4. Czy praworządność w Polsce jest zagrożona? Czym jest poprawność polityczna w prawie? Na te i inne pytania odpowiedź poznacie już dziś w programie "10 najważniejszych…".

  # vimeo.com/370295394 Uploaded 117 Views 0 Comments
 5. W dzisiejszym odcinku "Warszawy Vita" wspólnie z Vitem przeniesiemy się w czasie do lat 90. Wszystko za sprawą Jarosława Jakimowicza, który wcielił się w rolę "Cichego" w kultowym filmie "Młode wilki". Kim tak naprawdę jest Jarek Jakimowicz? Aktorem? Łobuzem? Biznesmenem? W szczerej i subiektywnej autobiografii pod tytułem "Życie jak film" opowiada, że życie wiecznie uśmiechniętego chłopaka, nie zawsze było usłane różami.

  W "Warszawie Vita" rozmawiamy o używkach, kulisach show-biznesu, podróżach, miłości i samotności, dzieciach i Polsce oraz o tym, jaki naprawdę jest Jarosław Jakimowicz?
  Pamiętajcie, nigdy do niczego się nie przyznawajcie…

  # vimeo.com/370145061 Uploaded 125 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.