wSensie.tv

 1. Z pewnością wielu z Was kojarzy go z roli komisarza Adama Zawady w serialu "Kryminalni". Grał również w wielu filmach, serialach, a także na deskach teatrów. Był wykładowcą na uniwersytecie w Berlinie i Strasburgu, gdzie uczył młodzież sztuki aktorskiej. Będziemy rozmawiać o doświadczeniach, planach na przyszłość oraz życiu między Polską a Niemcami.

  Gościem Vito Casettiego w dzisiejszym odcinku programu "Warszawa Vita" będzie Marek Włodarczyk, z którym spotkaliśmy się w warszawskim Wilanowie.

  # vimeo.com/371611155 Uploaded 4 Views 0 Comments
 2. Jak, co tydzień jego przedoskonałość siada przed Wami, by nieść pocieszenie w tych ciężkich czasach. Tym razem ukochany przywódca uciemiężonego narodu opowie wam pewną historię z przeszłości.  

  Jak sami pewnie wiecie, jego idealność udzielił wywiadu pewnej telegazecie, w której pochwalił się, że rozumiał się bez słów z drugim – zaraz po nim najwybitniejszym Polaku – Janie Pawle II. Jak zwykle dowiecie się od niego wielu ciekawostek i faktów, o których media, książki i gazety milczą.

  Rozmowa ze mną to program satyryczny poświęcony najwybitniejszemu politykowi i prezydentowi. W każdym odcinku ikona walki z "komunom" będzie komentowała bieżące sprawy polityczne, niepolityczne, naukowe, być może nienaukowe, społeczne, medialne i niemedialne. Najwybitniejszy syn ziemi polskiej, który miał taką prezydenturę, jakiej nie będzie przez najbliższe 500 lat. Swoimi "radami" będzie uczył, doradzał a przede wszystkim bawił.

  # vimeo.com/371606340 Uploaded 99 Views 0 Comments
 3. Kto będzie kandydował na prezydenta w majowych wyborach? Czy opozycja wystawi jednego kandydata, czy kilku? Kto kogo poprze w drugiej turze, o ile taka będzie? Mnóstwo spekulacji, ale to właśnie dzieje się w dzisiejszej polityce. Poza tym kontrowersje wokół wyboru kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Trybunału Konstytucyjnego nie ustają, tym bardziej, że zaprezentowane kandydatury mogą być PR-owo szkodliwe dla samego PiS-u i prezydenta Andrzeja Dudy, który ubiega się o reelekcję. Partia rządząca postanowiła zaprezentować kandydatury do TK bez konsultacji z Porozumieniem Jarosława Gowina i Solidarną Polską Zbigniewa Ziobry.

  – Myślę, że jest to jeden z elementów nowej umowy koalicyjnej, która będzie zakładała podział stanowisk i będzie regulowała naszą współpracę w ramach Zjednoczonej Prawicy na najbliższe lata. Ta, która obecnie obowiązuje, wygasa wraz z końcem kadencji, czyli, symbolicznie, 11 listopada. (...) Nasze poparcie dla tych kandydatur będzie wypadkową powodzenia ogólnego rozmów koalicyjnych

  – mówił w programie "Polska na Serio" rzecznik Porozumienia Jarosława Gowina, poseł Kamil Bortniczuk.

  – Chcieli byśmy wziąć na siebie odpowiedzialność za obszar związany z ekologią i odnawialnymi źródłami energii. (...) Nie należy wspierać obcego kapitału, jeżeli nie ma to większego sensu dla ekologii, a byłoby bardzo szkodliwe dla polskiej gospodarki. Mamy wiele inwestycji w energetyce, które są oparte na węglu kamiennym. Mamy nowe inwestycje w kopalnie węgla kamiennego po to właśnie, aby nie importować węgla z Rosji. Docelowo chcemy odbudować możliwości produkcyjne polskiego sektora węglowego

  – tłumaczył poseł Kamil Bortniczuk.

  Donald Tusk ogłosił, że nie będzie kandydował w wyborach prezydenckich w 2020 roku, co raczej nie było wielkim zaskoczeniem.

  – Donald Tusk kieruje się przede wszystkim lojalnością wobec samego siebie. Nawet nie lojalnością wobec własnego środowiska politycznego, nie mówiąc o lojalności wobec Polski. Ta lojalność nie pozwoli mu zaryzykować porażki

  – komentował poseł Kamil Bortniczuk.

  Program "Polska na serio" to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program "Polska na serio" zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.

  # vimeo.com/371385245 Uploaded 108 Views 0 Comments
 4. Uploaded 0 Views 0 Comments
 5. Wybory na prezydenta Polski już lada chwila. Komitety wyborcze dwoją się i troją, żeby to właśnie ich kandydat piastował urząd prezydenta. Zamieszanie na polskiej scenie politycznej zostało zauważone przez Stanisława Michalkiewicza i Rafała Otoka-Frąckiewicza, którzy stwierdzili, że czas najwyższy porozmawiać o tym w programie "W podwójnym Nelsonie".

  Jaki powinien być kandydat Konfederacji na prezydenta Polski? Co dalej z Donaldem Tuskiem? Czy mistrz Stanisław Michalkiewicz jest doradcą Konfederacji? Odpowiedzi na te i inne pytania poznacie już dziś w najnowszym odcinku "W podwójnym nelsonie".

  Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoka-Frąckiewicza. W każdą środę o godzinie 20.00. Wszystkie chwyty są dozwolone!

  # vimeo.com/371360393 Uploaded 322 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.