wSensie.tv

 1. Żeby nie robić konkurencji wszystkim imprezom, które odbędą się jutro w związku ze Świętem Niepodległości, Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz postanowili nagrać fajny, pełen optymizmu program nieco wcześniej niż zwykle.

  Czy polska niepodległość jest zagrożona? Czy w czasie "rozedrgania" generowanego przez inne mocarstwa możemy dziś mówić o niepodległości? Czy ktoś zamierza coś z tym zrobić? Na te i wiele innych pytań odpowiedź poznacie w najnowszym odcinku "Polska na serio".

  Program "Polska na serio" to rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeże spojrzenie na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach. W każdy poniedziałek o godzinie 20.00 na program "Polska na serio" zapraszają: Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz. W każdy wtorek widzów zachęca do oglądania Łukasz Warzecha, a w czwartek o godzinie 20.00 na program zaprasza Ewa Zajączkowska.

  # vimeo.com/372109858 Uploaded 1,791 Views 0 Comments
 2. W najnowszym odcinku "Cotygodniowej dawki złych wiadomości" Rafał Otoka-Frąckiewicz przedstawi przepis, jak zostać feministką. Co jest nie tak z ulicą Łupaszki w Białymstoku? Dlaczego Donald Tusk nie wraca do Polski? To tylko mały wycinek tego, co przygotował dla was publicysta.

  Legendarne PITU PITU w klasycznej i niezmienionej formie powraca, aby cieszyć oczy i uszy szerokiej publiczności, tylko na wSensie.pl. "Cotygodniowa dawka złych wiadomości" w każdy piątek o 20.00

  # vimeo.com/371911087 Uploaded 692 Views 0 Comments
 3. Echa krytyki po Synodzie Amazońskim nie milkną. Coraz więcej duchownych Kościoła katolickiego dostrzega zagrożenia płynące z proponowanych "zmian". Wielu zadaje sobie pytanie, co nas czeka.

  Biskup pomocniczy Astany Schneider w rozmowie z Life Site News pokreślił, że Synod Amazoński stanowił narzędzie do osiągnięcia innych celów. Zdaniem duchownego jednym z takich celów jest zmiana wiary i zbudowanie nowego modelu religii. Choć synod zakończył się stosunkowo niedawno, już widać jego owoce w postaci podziałów i konfliktów w Kościele katolickim. Pismo Święte mówi: "po owocach ich poznacie". O owocach Synodu Amazońskiego Marek Misko rozmawia z Pawłem Lisickim w magazynie katolickim "Wierzę".
  "Wierzę" to program dobry dla wierzących i niewierzących. Po jego obejrzeniu wierzący będą musieli się zastanowić, niewierzący zobaczą, w co wierzymy, albo powinniśmy wierzyć – my – próbujący być katolikami.

  # vimeo.com/371893155 Uploaded 798 Views 0 Comments
 4. Z pewnością wielu z Was kojarzy go z roli komisarza Adama Zawady w serialu "Kryminalni". Grał również w wielu filmach, serialach, a także na deskach teatrów. Był wykładowcą na uniwersytecie w Berlinie i Strasburgu, gdzie uczył młodzież sztuki aktorskiej. Będziemy rozmawiać o doświadczeniach, planach na przyszłość oraz życiu między Polską a Niemcami.

  Gościem Vito Casettiego w dzisiejszym odcinku programu "Warszawa Vita" będzie Marek Włodarczyk, z którym spotkaliśmy się w warszawskim Wilanowie.

  # vimeo.com/371611155 Uploaded 5 Views 0 Comments
 5. Jak, co tydzień jego przedoskonałość siada przed Wami, by nieść pocieszenie w tych ciężkich czasach. Tym razem ukochany przywódca uciemiężonego narodu opowie wam pewną historię z przeszłości.  

  Jak sami pewnie wiecie, jego idealność udzielił wywiadu pewnej telegazecie, w której pochwalił się, że rozumiał się bez słów z drugim – zaraz po nim najwybitniejszym Polaku – Janie Pawle II. Jak zwykle dowiecie się od niego wielu ciekawostek i faktów, o których media, książki i gazety milczą.

  Rozmowa ze mną to program satyryczny poświęcony najwybitniejszemu politykowi i prezydentowi. W każdym odcinku ikona walki z "komunom" będzie komentowała bieżące sprawy polityczne, niepolityczne, naukowe, być może nienaukowe, społeczne, medialne i niemedialne. Najwybitniejszy syn ziemi polskiej, który miał taką prezydenturę, jakiej nie będzie przez najbliższe 500 lat. Swoimi "radami" będzie uczył, doradzał a przede wszystkim bawił.

  # vimeo.com/371606340 Uploaded 134 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.