wSensie.tv

 1. Witamy w piąteczek, czyli najlepszy dzień tygodnia! Piątek jest też dniem, w którym Rafał Otoka-Frąckiewicz pieści wasze uszy swoim głosem w "Cotygodniowej dawce złych wiadomości".

  Tak, wiemy, że nie mogliście się doczekać, co ciekawego razem przygotował Wasz ulubiony publicysta. Specjalnie dla widzów wSensie.pl Rafał Otoka-Frąckiewicz stanie murem za Rafałem Trzaskowskim. Wszystko przez najbardziej tolerancyjny kraj na świecie, czyli Szwecję. Potomkowie Wikingów stwierdzili bowiem, że przez warszawski incydent kałowy w Szwecji rozwinęły się glony. Problem w tym, że glony są tam od zawsze, a Szwedzi to waginosceptycy i straszne kłamczuszki. Rafał Otoka-Frąckiewicz skomentuje także wyczyny Greenpicu na mętnych wodach Gdańska i żurawiach portowych. Oj będzie grubo.

  Legendarne PITU PITU w klasycznej i niezmienionej formie powraca, aby cieszyć oczy i uszy szerokiej publiczności, tylko na wSensie.pl. "Cotygodniowa dawka złych wiadomości" w każdy piątek o 20.00

  # vimeo.com/359830941 Uploaded 331 Views 0 Comments
 2. Wielkie cuda i mecyje dzieją się w ukochanym mieście Alfy i Omegi. Grupa ekstremistów postanowiła zakłócić obiad ukochanemu przywódcy i zorganizowała protest.
   
  Okazało się, że owi ekstremiści to dobrze znany stary wróg tylko ubrany nie w czerwone, a zielone szaty. Nie z nim jednak te numery! Nasz ukochany przywódca już wie, co z nimi zrobić i jak z nimi walczyć. Usiądźcie więc wygodnie i posłuchajcie jego cennych rad.
   
  "Rozmowa ze mną" - to program satyryczny poświęcony najwybitniejszemu politykowi i prezydentowi. W każdym odcinku ikona walki z "komunom" będzie komentowała bieżące sprawy polityczne, niepolityczne, naukowe, być może nienaukowe, społeczne, medialne i niemedialne. Najwybitniejszy syn ziemi polskiej, który miał taką prezydenturę, jakiej nie będzie przez najbliższe 500 lat. Swoimi „radami” będzie uczył, doradzał a przede wszystkim bawił.

  # vimeo.com/359759065 Uploaded 32 Views 0 Comments
 3. Inwestycje w Polsce dzielą się na te, które są oprotestowywane przez organizacje ekoaktywistyczne oraz takie, które z dziwnych powodów nie wpływają na środowisko, jak np. zamek w Puszczy Noteckiej.

  Organizacje ekoaktywistyczne rozkokosiły się w Polsce nie tylko ze względu na aktywność w terenie, ale również układy z politykami. Firma dr. Grzegorza Chociana jest tego najlepszym przykładem. Blisko 10 lat temu konsorcjum dwóch firm, w tym firmy Ekoton sp. Z.O.O. zgłosiło się do przetargu na wykonanie raportu środowiskowego dotyczącego podlaskiego lotniska regionalnego dla marszałka Województwa Podlaskiego.

  – Problem zaczął się wtedy, kiedy zielone organizacje próbowały wymusić na Generalnym Dyrektorze Ochrony Środowiska, a następnie na marszałku Województwa Podlaskiego to, aby wykonywać rzeczy, które nie są ani efektem prawa, ani nie wynikają z prawa krajowego, czy międzynarodowego, tylko z ich widzimisię. Poprzez protesty do wydanej pozytywnej decyzji środowiskowej dla Regionalnego Portu Lotniczego w Województwie Podlaskim. (...)To była walka nie tylko z marszałkiem, który formalnie wytoczył proces, to była walka z bardzo brzydkim układem, który się wytworzył między marszałkiem, Generalnym Dyrektorem Ochrony Środowiska i zielonymi organizacjami oraz "innymi czynnikami", które uczestniczyły w, nazwę to po prostu, fałszowaniu procedury administracyjnej

  – powiedział dr Grzegorz Chocian w programie "Polska na Serio".

  – Z pewnością byliśmy bardzo niewygodnym przeciwnikiem, dlatego że już wiele lat wcześniej, zanim przystąpiliśmy do realizacji projektu w ramach przetargu publicznego, zauważyliśmy zjawisko ekoterroryzmu. Zbadaliśmy je na dużej reprezentatywnej grupie w ramach projektu unijnego. Opublikowaliśmy to, tłumacząc, czym jest ekoterroryzm, dlaczego ludzie obawiają się ekoterroryzmu. Badania prowadziliśmy np. w Dolinie Rospudy, w Puszczy Białowieskiej, w obszarze Bagien Biebrzańskich, wszędzie tam pracowaliśmy z mikro – i małymi przedsiębiorstwami. Badaliśmy to, co, według nich jest największym zagrożeniem. Okazywało się, że jest to uznaniowość procedur środowiskowych, to, że nigdy nie mogą być pewni, co ich może spotkać. Cytując twierdzenie z obszaru Puszczy Białowieskiej: "Skoro nad Rospudą, gdzie wcale nie było tak cennie, potrafiono zrobić taką blokadę, to co będzie w Puszczy Białowieskiej?". Niedawno się dowiedzieliśmy co było, choćby w wypadku kornika drukarza, za chwilę dowiemy się, co będzie na rzekach, jeśli chodzi o żeglugę śródlądową

  – wyjaśnił ekspert ds. ekologii.

  Zacytowana wypowiedź dr. Grzegorza Chociana jest tylko fragmentem z jego 10-letniej walki z podlaskim samorządem, prominentnymi politykami oraz organizacjami ekoaktywistycznymi. Dr Grzegorz Chocian znany jest z tego, że jako jeden z pierwszych, o ile nie pierwszy, zapoczątkował w Polsce dyskusję na temat ekoterroryzmu, dogłębnie opisując to zjawisko.

  W dzisiejszym programie "Polska na Serio" omawiamy zjawisko ekoterroryzmu w oparciu o działanie największych organizacji ekoaktywistycznych oraz zajmujących się ochroną zwierząt w Polsce.

  Polska na serio. Rozmowy z politykami, publicystami i blogerami. Świeży punkt widzenia na bieżące wydarzenia, którego nie zobaczysz w mainstreamowych mediach.

  # vimeo.com/359567186 Uploaded 118 Views 0 Comments
 4. Stało się to, o czym wszyscy pisali i mówili od wielu lat. W Warszawie doszło do pierwszego od wielu lat pogromu Żydów - tych najprawdziwszych, bo z Izraela. Gejzeta Wyborcza płacze i lamentuje, Ministerstwo Spraw Zagranicznych przeprasza, a krew żydowska wsiąka w bruk miasta.

  W całym tym straszliwym antysemickim zajściu, jest jednak pewien mały problem. Otóż nasi starsi bracia w wierze zostali pobici nie przez odwiecznych wrogów, czyli Polaków-katolików-antysemitów, ale przez trzech śniadych przedstawicieli ludu pustynnego z Kataru. Winą naszą jednak jest to, że żaden Polak nie wstawił się za Żydami, tylko smacznie sobie spał, bo była czwarta nad ranem. Jak głosi stare przysłowie "chcącemu nie dzieje się krzywda". Trzeba było wstać i pomagać. Arab zawinił, Polaka powiesili - tak to już bywa w życiu.

  Skandal z Żydami, Polakami i Katarczykami odbił się szerokim echem i dotarł również do Stanisława Michalkiewicza i Rafała Otoka-Frąckiewicza, którzy postanowili poświęcić mu dzisiejszy odcinek "W podwójnym nelsonie". Oczywiście to nie wszystko, ale o tym przekonacie się sami. Zapnijcie pasy duet Frąckiewicz-Michalkiewicz pojedzie dziś po bandzie.

  Enjoy!

  Cotygodniowy komentarz do spraw bardziej i mniej bieżących. Duet, którego nikomu nie trzeba przedstawiać – Stanisław Michalkiewicz w towarzystwie Rafała Otoka-Frąckiewicza. Wszystkie chwyty dozwolone!

  # vimeo.com/359308449 Uploaded 299 Views 0 Comments
 5. Kampanii wyborczej jak zwykle towarzyszy festiwal obietnic związanych z tym, że rząd będzie coś komuś "dawał". Większość ludzi nie zdaje sobie jednak sprawy z tego, że jest przez państwo okradana. Jedną z wyrafinowanych form kradzieży jest np. inflacja. W najnowszym odcinku "10 najważniejszych..." Stanisław Michalkiewicz porusza się w obszarze zagadnień dotyczących wolności, tłumacząc m.in. na czym polega zjawisko inflacji oraz co charakteryzuje państwa totalniackie.

  "10 najważniejszych..." Stanisława Michalkiewicza to autorska, intelektualna wycieczka, podczas której usłyszycie o dziesięciu najważniejszych książkach, postaciach, wydarzeniach historycznych, czy zwrotach w historii świata. Nie zabraknie także listy największych zdrajców i indywiduów, których działanie miało wpływ na naszą historię.

  # vimeo.com/359275365 Uploaded 66 Views 0 Comments

wSensie.tv

wSensie.TV Business

Browse This Channel

Shout Box

 • marianciu

  Przyłączam się do wniosku , aby wrzucić zablokowane przez YouTube zablokowane "Wierzę".

  by marianciu

 • Łukasz

  Czy można liczyć na to że zablokowane "Wierzę" z 28 lipca też się tu pojawi?

  by Łukasz

 • Paweł

  Cieszę się, że dalej będzie można oglądać :)

  by Paweł

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.