Jive RocknRoll Boogie Woogie Show

  1. # vimeo.com/68935316 Uploaded 12 Plays 0 Comments
  2. # vimeo.com/68934070 Uploaded 18 Plays 0 Comments

Jive RocknRoll Boogie Woogie Show

Taneczni.pl pokazy tańca

Pełen zwariowanej energii, nonszalancji partnera - jive to wulkan energii - my zapewnimy jego eksplozję! Szalone tempo, żywiołowość i radość, jaka emanuje z tancerzy nie pozostawia nikogo obojętnym. Gwarantujemy maksymalny zastrzyk pozytywnej energii…


+ More

Pełen zwariowanej energii, nonszalancji partnera - jive to wulkan energii - my zapewnimy jego eksplozję! Szalone tempo, żywiołowość i radość, jaka emanuje z tancerzy nie pozostawia nikogo obojętnym. Gwarantujemy maksymalny zastrzyk pozytywnej energii na wszelkiego rodzaju imprezach firmowych, weselach, przyjęciach i podczas każdej innej okoliczności!

Pozwól, aby Twoja impreza była okraszona cudowną oprawą. Wesele, przyjęcie, firmowa impreza czy inna okazja - wzbogacona o nasz taneczno-artystyczny pokaz efektownego, popisowego i bardzo scenicznego JIVE’a będzie niezapomnianym przeżyciem, czymś, co wywrze niepowtarzalne wrażenie na Twoich gościach, bliskich, rodzinie, przyjaciołach i znajomych!

JIVE to rock’n'roll i boogie woogie w jednym, to połączenie nonszalancji partnera i wdzięku jego pięknej partnerki ubranej w kusą spódniczkę, wyginającej swoje opalone ciało w tańcu pełnym dynamiki i energii, wśród ekstatycznie reagującej publiczności. Nasz pokaz przeniesie wszystkich w świat pozytywnej energii przyprawiając o mocniejsze bicie serca. Tancerz i tancerka posiadający bogate doświadczenie sceniczne potrafią świetnie nawiązać kontakt z publicznością i porwać widzów do wspólnej zabawy. Dynamiczne choreografie, piękne kostiumy i zapierające dech w piersiach umiejętności oraz uroda partnerki zostaną w Państwa pamięci na długo po zakończeniu pokazu. Najbardziej widowiskowy taniec będzie z pewnością gwoździem programu na każdej imprezie!

Tel. 500 300 523
E-mail: taneczni@taneczni.pl
Odwiedź nas: http://www.taneczni.pl

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.