Zelazo TV

 1. BeyinBedava farklı tasarım dallarında okuyanların veya çalışanların bir araya gelip, birbirlerinin projelerine burunlarını soktuğu bir tartışma ortamıdır.

  Üzerinde çalıştığın projen içine sinmiyor veya ilerletemiyorsun. Bu tıkanıklığı aşmak için birileriyle konuşman gerekiyor. Belki de sadece fikir almak istiyorsun. Bu yüzden BeyinBedava! Mimar, müzisyen, endüstri ürünleri tasarımcısı, grafiker her türlü yaratıcı enerjiye açık insan buluşuyor, istedikleri şekilde sunumlarını yapıyor, laflıyor, eleştiriyor...

  Unutmadan! BeyinBedava tamamlanmış bir projenin sunulduğu bir ortam değil. Halihazırda devam eden projelerin konuşulduğu, süreçlerin tartışıldığı ve farklı yol haritalarının oluşturulduğu bir ortam.

  # vimeo.com/52613296 Uploaded 576 Plays 0 Comments
 2. (scroll down for english)
  //
  İstanbul'un İçinde Bir Grup Yabancı

  Danimarka'daki halk okulu Krogerup Hojskole'den bir grup soluk benizli İskandinav, iki hafta boyunca İstanbul'un sokaklarını arşınladı.
  İşlek caddelerin arkasında İstanbul tavlalar,koyu çaylar ve camiler dışındaki yüzünü de gösterdi.
  İstanbul'un temsil ettiği modern ve geleneksel çatışmasını temel alarak mavi gözlerimizle şahit olduklarımızı ifade etmek istedik.İstanbul'un teninin içindeki yabancılar olarak...
  //
  Outsiders On The Inside Of Istanbul

  For two weeks a group of pale scandinavians, from the danish folk high school Krogerup, has haunted the streets of Istanbul.
  Far from the beaten track, Istanbul revealed itself as much more than bitter tea,backgammon and The Blue Mosque.
  Based upon the major diversity and clash between tradition and modernity that Istanbul so represents, we have tried to perceive and express what we have seen and witnessed through our bluecoloured eyes. as outsiders inside the skin of İstanbul.

  # vimeo.com/52067861 Uploaded 204 Plays 0 Comments
 3. Geldiler, takas yaptılar, mutlu ayrıldılar.

  Bir dahakine sizleri de bekleriz efem...

  # vimeo.com/51145653 Uploaded 193 Plays 0 Comments
 4. İkametgah Kadıköy 7 Kasım-9 Aralık 2012 tarihleri arasında;
  Asfalt Art Gallery,Dunia,Halka Art Project,Hush Hostel,İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi,Kabine Nadire,Kargart,Sanat Bahane,Tasarım Parkı, Git Studio ve Zelazo'da,
  Kadıköy Belediyesi ve Lob2'nin katkılarıyla
  Bağımsız ve Birlikte, Kadıköy'de
  gerçekleşecek.

  # vimeo.com/50021873 Uploaded 738 Plays 0 Comments
 5. 26 Ağustos 2012 tarihinde gerçekleşen Skynet'e saygı duruşu niteliğindeki atölyemiz Beam Bot 101, zorlu ama tatminkar saatlerin ardından ilk ürünlerini verdi. Yakında yeni robot projeleri ve farklı kit seçimleriyle lezzetine lezzet katacak Beambot 101 atölyemize kayıt olmak isterseniz zelazolab.com adresine seğirtiniz.

  # vimeo.com/48516465 Uploaded 252 Plays 0 Comments

Zelazo TV

mehmetcan serinkaya

Zelazo'dan yenilikler,etkinlikler,sergiler,atölyeler,şunlar ve bunlar.

Browse This Channel

Shout Box

Heads up: the shoutbox will be retiring soon. It’s tired of working, and can’t wait to relax. You can still send a message to the channel owner, though!

Channels are a simple, beautiful way to showcase and watch videos. Browse more Channels.