Emre Şan

Joined
İstanbul - Türkiye

User Stats

Profile Images

User Bio

3D Animasyon hayatına 17 yaşında hobi olarak başladı. 1997-2002 yılları arasında BRT, TV8 ve STAR televizyonlarında 3D Animatör olarak çalıştı.

Bu sürede İstanbul'da ve Anadolu'da birçok Üniversitede 3D Animasyon ve Görsel Efekt konulu ücretsiz seminerler verdi, ileri seviye 3D Animasyon alanında eğitmenlik görevinde bulundu.

Birçok reklam filmi için Görsel Efekt ve 3D animasyon çalışması yaptıktan sonra, 2006 yılında Çek Cumhuriyeti'nin başkenti Prag'da 3DG adlı görsel efekt firmasını kurdu.

Sinema-Tv Yüksek Lisans eğitimine niyet etti, 2. senede bıraktı. Maltepe Üniversitesi Görsel iletişim Tasarımı bölümü'nde "Hareketli Grafik Tasarımı" dersleri verdi, Sinema ve Reklam sektörü için Görsel Efekt tasarımı yaparken bir yandan da Sektörel dergilerde makaleler yazıp, seminerler vermeye devam etti. Boş vakitlerinde klasik amerikan otomobili ile gazlayıp, siyah-beyaz analog fotoğraf makinesi ile çektiği fotoğraflari karanlık odasında banyo ediyor, Türk Sanat Musikisi dinliyor, karanlıktan çıkınca, oldutesekkurler.net bahanesi ile dışa vura vura rahatlıyor.

External Links

Following

  1. 3Digi Muhtar

Featured Videos

Recently Uploaded

+ See all 292 videos