eXtreme.mk

Joined
Skopje

User Stats

Profile Images

User Bio

Група ентузијасти, спортисти, екстремисти, луди занесени фаци збеснати по едно и само едно, – АДРЕНАЛИН. Веб страна наменета за сите што се пронајдоа во првите неколку описи. Споделуваме доживувања од светот на екстремниот спорт, споделуваме видеа, галерии, информации и најнови вести за екстремниот спорт во светот и во Македонија. Овозможуваме поблиску да ги запознаеме денешните светско познати бајкери, сноубордери, скејтери, скијачи, МАХЕРИ. – Се надеваме дека ке го исполниме вашиот ден со новини кои би ве интересирале и кои би ви оставиле впечаток, – eXtreme.MK ве поздравува со силна порака да не се откажувате од сонот да еден ден и вие бидете личност која со вашиот талент би го освоиле светот. – Доколку имате видео што би сакале да биде споделено од наша страна. слободно исконтактирајте нa Info@extreme.mk или преку следнава контакт форма.

External Links

  • eXtreme.МК - Портал за Екстремни спортови

Following

  1. protect our winters

Recently Uploaded

eXtreme.mk does not have any videos yet.

Recent Activity