Poland - Polska

Producent „Chce się żyć" przedstawia film wielokrotnie nagradzanego Jana Jakuba Kolskiego („Jasminum", „Pornografia"), uhonorowany Nagrodą Główną Camerimage w Konkursie Filmów Polskich oraz nagrodą dla Najlepszego Aktora dla Eryka Lubosa na międzynarodowym festiwalu filmowym w Karlowych Warach.

Eryk (Eryk Lubos), żołnierz jednostek specjalnych walczących w Iraku i Afganistanie, wraca do kraju i zaszywa się w starym rodzinnym domu. Musi zregenerować siły w oczekiwaniu na kolejne zadanie. Ciężko mu się odnaleźć w szarej rzeczywistości. Myślami wciąż wraca do wspomnień z pola walki. Pewnego dnia poznaje młodą dziewczynę o przydomku Bezi (Agnieszka Pawełkiewicz), która zakradła się na jego posesję. Spotkanie szybko przeradza się w namiętny romans. Czy miłość potrafi wymazać najgorsze wspomnienia? A jeśli tym najgorszym wspomnieniem jest inna miłość?

"Zabić bobra" w kinach od 21 marca.

Więcej tutaj:

culture.pl/pl/wideo/jan-jakub-kolski-o-zabic-bobra-wideo

culture.pl/pl/tworca/jan-jakub-kolski

culture.pl/pl/tworca/eryk-lubos

In Jan Jakub Kolski’s film, an ex-soldier is caught by the demons of his traumatic past. Eryk Lubos plays a 37-year-old paranoid veteran of the Iraq and Afghanistan wars who comes back to his deserted family home to prepare for a rescue action. There he meets a 17-year-old girl who changes his life.

Click here to find out more:

culture.pl/en/event/to-kill-a-beaver-and-get-a-cinematography-award

culture.pl/en/artist/jan-jakub-kolski

culture.pl/en/artist/eryk-lubos

j vimeo.com/88235414

Loading more stuff…

Hmm…it looks like things are taking a while to load. Try again?

Loading videos…