KIDDY INK

Joined
CZECH REPUBLIC

User Stats

Profile Images

User Bio

Deš na mejdan a chceš udělat parádu s novou kérkou ale do vopravdický se ti tak něják ještě nechce? Nebo je ti pět a chceš jít na maškarní ve školce za motorkáře? Nebo tě prostě jenom nebaví fejkový kérky v lacinejch žvejkách? Ze všech takovejhdle šlamastyk tě vytáhnem s prstem v nose.

Sme Kiddy Ink a vyrábíme nejlepší fejkový kérky široko daleko! Stále se rozšiřující kolekce, limitovaný edice vod českejch designérů, mořský panny, kotvy, srdíčka, všechno, na co si vzpomeneš. A jestli si nenašel, co hledáš, není nic jednoduššího než nám napsat a dát s náma hlavy dohromady!

Jo a další věc?! Myslel sis že gumovej tyranosaurus, kterýho si dostal k narozkám po prvním díle jurskýho parku už bude za zenitem? Že nemá cenu hledat plastovou kravičku z kovbojskofarmářský sady figurek. Prdlajs! Povíšili sme všechny tyhle blbiny na luxusní šperky. Chceš zazářit a setřít nenáviděnou diskočíču ze třídy která utratila majlant za svarovskýho? Tak čekuj naše zlatý zvířata na čejnu. Zaručeně nejvíc cool náhrdelníky i na tvojí letní grilovačce!

External Links

Following

  1. Lazy Oaf
  2. Adam Veit

Recently Uploaded

Recent Activity

  1. Please check my account, it's blocked. Thanks.
  2. Hi I think I have lost my verification email, please could you resend it? Thank you