PLD Türkiye

Joined
İstanbul, Turkey

User Stats

Profile Images

User Bio

Mimari Aydınlatma Tasarımı Dergisi

1998 yılından beri iki ayda bir yayımlanmakta olan Professional Lighting Design (PLD) dergisi, kendini profesyonel mimarı aydınlatmasının tanıtımına adamış dünya çapındaki tek dergidir.

Profesyonel Aydınlatma Tasarımcıları Derneği (PLDA)‘nin resmi yayın organı olan konusundaki bu yegane dergi, pazardaki yeni ürün ve trendleri, uygulamaları ile bütünleştirerek sunmasından dolayı uluslararası tanınmış aydınlatma tasarımcıları ve mimarları tarafından takip edilmekte ve ciddi bir başucu yayını olarak kullanılmaktadır.

Her sayı özel bir konuya ayrılmakta ve tasarım felsefeleri, tarihsel bilgiler, teorik konular, profesyonel sorunlar ve aydınlatma tasarımcılığının teknik bölümleriyle ilgili iyi araştırılmış raporlardan oluşmaktadır. Dergi, dünyanın birçok farklı noktasındaki bağımsız aydınlatma tasarımcılarından oluşan yayın kurulunun uluslararası stratejisi doğrultusunda 4 ayrı dilde, Almanca, İngilizce, Çince ve Türkçe olarak yayınlanmaktadır.

Professional Lighting Design Türkiye, 2005 yılından bu yana iki ayda bir yayınlanmakta ve uluslararası içerik yanında, Türkiye’de kurulu aydınlatma şirketlerinin projelerine, çeşitli tartışma konularına ve yeni ürün tanıtımlarına yer vermektedir.

pldturkiye.com

External Links