Raccoon Riders

Joined
TÜRKİYE / TURKEY

User Stats

Profile Images

User Bio

Rakun Manifestosu

Biz RaccoonRiders, rakungiller ailesinin bir üyesi olarak, eğlencenin, adrenalinin ve sporun olduğu her habitatta yaşar ve arkadaş edinerek çoğalırız. Latince adımız ‘rakunas rideus’tur. Sözlükte aramayın, bulamazsınız.

RaccoonRiders, kışın kar üstünde yapılan tüm sporları, ilk kar düştüğü andan itibaren yapmaya başlar ve karlar tamamen eriyene kadar dağlardan inmez. RaccoonRiders şehirde de kar sever; snowboard, kayak, snowblade gibi aletleri kullanmasını iyi bilir.

Bizler, yaz aylarındaysa su üstünde ve altında yapılan tüm aktiviteleri büyük heyecanla gerçekleştiririz. Wakeboard, windsurf, parasailing, kitesurf, bizim sıcak mevsimlerde yaşam felsefemizdir.

Amacımız, aktivite yaparak arkadaş edinmek, arkadaş edinerek çoğalmak ve neslimizi devam ettirmektir. Bir RaccoonRider, her türlü zorluğa metanetle göğüs germesi gerektiğini bilir, heyecanın ve adrenalinin bir tutku olduğuna inanır, eğlencenin ve mutluluğun yaşamın kaynağı olduğunu düşünür.

Bir RaccoonRider, zorluklar karşısında asla yılmaz, kendini sürekli geliştirir ve yeni heyecanları öğrenmek için can atar, hiçbir fedakarlıktan kaçınmaz.

RaccoonRiders familyası, kendini eğlenceye ve heyecana adamış, bu aileye katkı yapmak için can atan herkesi kabul etmeye hazırdır.

Yaşasın RaccoonRiders, yaşasın adrenalin kardeşliği!!!

Raccoon manifest

We, RaccoonRiders, as a member of raccoon family, reside in the habitat of fun, adrenaline and sports; reproduce by making new friends. We are called ‘racunas rideus’ in Latin. Do not look up in the dictionary, you cannot find.

RaccoonRiders, do all the winter sports from the fall of the first snow flake till the the last drop of the melting snow. Either on the mountains and in downtown. We also do all the summer activities which is done under the sun. Whether on the water, land or under the water.

Our goal is to reproduce by making new friends through activites. RaccoonRiders family is ready to accept those who are willing to contribute us, adore themselves to excitement and fun.

Viva RaccoonRiders!!!

External Links

Following

  1. Drink Water
  2. BoardBusters
  3. Oya Aydin
  4. Tahtamec
  5. iek films
  6. TWSnow Korea
  7. RAKATAK EXTREME
  8. Emre Noyan Tan
  9. Fakie Tv