Safir Bilgisayar

Joined

User Stats

Profile Images

User Bio

Safir Bilgisayar; Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) sektöründe 13 Mart 1996′dan beri hizmet vermektedir. Gelişen teknolojiyi izleyen yapımız ve yıllardır beraber çalıştığımız bu sektörün devleri sayılabilecek firmalar vizyonumuzu belirlemiştir. Safir Bilgisayar; uzman kadrosu, kaliteli hizmet anlayışını ekonomik çözümlerle sunarak sizlerin yanında olmuştur. 27 Ocak 2000 yılında İstanbul’a taşıdığımız ofisimizin yeni yerinde katmış olduğu güç gelişmemizde kuvvetli bir ivme kazandırmıştır. Küreselleşen dünya sisteminde artık ihtiyaç halini aşıp zaruret halini alan “İnternet Teknolojileri ve Hizmetleri” konusunda geliştirdiğimiz sistem ile sizlere ileri teknoloji ürünleri yanında web alanı (Hosting), internet ismi – alan adı tescili (Domain Register) ve web tasarımı konusunda da hizmet vermeye başlamıştır. Misyonumuz geçmişten aldığımız tecrübemizi geleceğe sizlerin memnuniyeti olarak yansıtmaktır. Ekim 2006 tarihinde merkez ofisimizi Almanya’ya taşıyarak internet çözümlerimizi yüksek teknoloji alt yapısı ile buluşturduk.

External Links

  • Safir Bilgisayar - Web tasarım, isim tescil, hosting ve internet hizmetlerinde ihtiyaç duyduğunuz bütün çözümler burada. 16 yıllık tecrübemizle hizmetinizdeyiz.
  • Ufku.Net - internet teknolojileri, hosting, web tasarım, isim tescil, domain regeister, free template, free hosting, free design, ücretsiz web tasarım, ücretsiz isim tescil, ücretsiz hosting

Following

  1. Burçin Harun Kökalan
  2. Tarkan ÇALLIOĞLU