SeyrangahTV

Joined

User Stats

Profile Images

User Bio

ilmedavet.com
daha yüksek kalitede izlemek için.
vimeo.com/seyrangah
ve
Facebook'dan bizi takip edin.
Facebook.com/Seyrangah.tv
adresimizden ulaşabilirsiniz...

Seyrangah Tv, Marmara Eğitim ve Feyyaz Bilişim ve Yayıncılık Hizmetleri' nin ortak olarak yayına sunduğu bir multimedya sitesidir.

Bu sitenin kurulma amacı: İlmin ve âlimlerin kıymetinin anlaşılamadığı, cehaletin ümmetin başına kara bir bulut gibi çöktüğü ve insanların kitaptan ve kitap okumaktan çok uzak olduğu şu zamanda; çok kıymetli olan iman hakikatlerini kitaplar arasından çıkartıp, kendi bünyesinde istihdam ettiği teknik kadro ile insanların anlayıp istifade edecekleri görsel bir formata dönüştürerek konusuyla alakalı video eserler hazırlamaktır.

Bu eserlerin metinleri ve içeriği, ilmi bir heyet tarafından hazırlanmakta ve bu zamanın kıymetli bir eseri ve Kuran’ın bir tefsiri olan Bediüzzaman Hazretlerinin Risale-i Nur Külliyatı, birinci derecede kaynak eser olarak kullanılmaktadır. Yalnız şu hakikat gözden kaçmamalıdır ki, nazarımızda okunan bütün eserler, Kuran’ı ve Sünneti anlamak için birer basamak hükmündedir.

Hiçbir ticari amaç güdülmeksizin, sadece Allah rızası için, büyük bir gayret, ciddiyet ve fedakârlık ile ortaya konulan bu eserler, televizyon, internet, CD - DVD ortamında insanların istifadesine sunulmaktadır. Hazırlanan bütün eserler ücretsiz olarak sitemizden indirilebilmektedir.

Bu çalışmaların hazırlanmasında ve sizlere ulaşmasında emeği geçen bütün gönül dostlarımıza teşekkür ediyor, saadet-i dareyn temenni ediyoruz.

Facebook'dan bizi takip edin.
Facebook.com/Seyrangah.tv

External Links

Following

  1. seyrangah.tv