swis-shop.cz PRO

Joined
Ústí nad Labem

User Stats

Profile Images

User Bio

SWIS-SHOP.CZ ONLINE SKATESHOP A SNOWBOARDSHOP

SWIS-SHOP.cz jsme jeden z největších a nejstarších internetových obchodů v ČR. Eshopu dala vzniknout tehdy desetiletá tradice kamenného shopu. SWIS-SHOP.cz nabízí přes 190 corových značek z celého světa. Nabízíme produkty od známých výrobců jako jsou Burton, LIB Technologies, GNU, Dakine, DC, DVS, Lakai, Fallen, Forum, Foursquare, Fox, Horsefeathers, Matix, Nikita, Nixon, Quiksilver, Roxy, Special Blend, Spitfire, Vans, Volcom, Analog, RED, ANON, Dainese, Eina, DVS, Independent, GoPro a mnoho dalších. V široké nabídce zboží naleznete veškerou snowboardowou výbavu, od snowboardů nejnovějších technologií až po klapky na uši, vše pro skate, surf a související corové sporty, obuv a oblečení pro sport i do ulic, pro ty nejnáročnější z vás ty nejlepší kousky aktuálních kolekcí. Náš shop je maximálně přehledný, nechce Vás rušit od klidného nakupování přílišnou reklamou. Dle libosti lze vybírat zboží v jednotlivých kategoriích či podle značek, dále lze zboží třídit dle velikostí či ceny.

S Vaším prvním nákupem automaticky získáte základní pětiprocentní slevu. Jistě Vás potěší i drobné dárky, jako např. samolepky a drobné produkty Swis-shop.cz, doručené s objednaným zbožím.
Náš eshop se stal v posledních letech významným partnerem větších boardových akcí, jako jsou Wake Jam 09/10, Burton spring sessions 2010, ve spolupráci s Freeride.cz Just Ride 2010, kde provozuje veleúspěšnou Snowboardovou kliniku a stál i u zrodu filmů z produkce Full Production Spectrum a Bataflí Lakaflaj. Kromě toho SWIS-SHOP.cz dlouhodobě podporuje jezdece na snb, skate, freeski, bmx, bike, surf a několik hudebních skupin, vše můžete vidět na swsipeople.cz a na swis.tv Další informace o SWIS-SHOP.cz také na Facebooku, Youtube, Twitter a Myspace. Za Nákup nad 2.000,- Kč doprava ZDARMA. Na Slovensko posíláme balíky za tyto ceny: nákup do 40 €- poštovné 6 € , do 100 €- poštovné 4 €, nad 100 € - !!!ZDARMA

External Links

Following

 1. ClapClap
 2. Sondre Rydningen Torberntsson
 3. blaine palmer
 4. Blk/Mark
 5. No1 Houseboat
 6. Ariel Morales
 7. Mervin Mfg.
 8. Charles Bergquist
 9. Forpix.cz
 10. Karin chicck
 11. The Picturebooks
 12. KoziOzzy
 13. Wiktorek
 14. POME
 15. Jonathan Besler
 16. Lipstick Productions
 17. Alexander Tikhomirov
 18. Pitrson Slaba ☮

+ See all 129