1. CHP'DE REZİDANS KRİZİ

  03:39

  from Ulke TV Added 0 0 0

  + More details
  • Koalisyon nasıl olmalı?

   03:54

   from yusuf cark Added 1 0 0

   Add a description

   + More details
   • How Combined Heat & Power (CHP) works in the UK

    02:37

    from Finning Power Systems Added

    Generate your own power locally, capture waste heat and take control of your energy bills Finning, in conjunction with The Association of Decentralised Energy (ADE), have launched a video highlighting how businesses and public sector organisations are benefiting through using Combined Heat & Power (CHP). The new animated video shows how Center Parcs, the London Fire Brigade, Rotherham Hospital, care homes and a rural household are saving money and reducing their carbon emissions by generating their heat and power locally with CHP. Finning specified, installed and maintain the CHP system at Rotherham Hospital, where heat produced as a by-product is fed back in to the hospital's existing heating system. As the sole Cat® dealer in the UK and Ireland, Finning are experienced in delivering CHP solutions, from design and procurement through to build, installation and ongoing maintenance.

    + More details
    • YILDIZLAR ORGANİZASYON FARKIYLA RAMAZAN ETKİNLİKLERİ

     01:20

     from Kripteks Yarışma Added 112 0 0

     Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Limited Şirketi, kurulduğu günden bugüne soluksuz ve duraksız bir yola çıktığının farkında olarak; çağın tüm gerekliliğine paralel sürekli güncellenen teknik altyapısı ve “en önemli yatırım bilgidir” diyerek yetişmiş insan kaynakları ile sadece ülkemizin değil, aynı zamanda da dünyanın alanında önemli firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Her birini bir marka değeri olarak ele aldığı sayısız organizasyon projesini hayata geçirmiş, başarılarını aldığı sayısız ödüller ve hizmet alanların sınırsız memnuniyetleri ile taçlandırmıştır. Yıldızlar sürekli olarak kendisini tüm dünyadaki gelişmeler ile güncellerken bir yandan kendi AR-GE birimi bünyesindeki mühendislerinin geliştirdiği tasarımlarla farklı bakış açısı ve çizgisini ortaya koymaktadır. İşte bu tasarımların en önemli örneği dünyada örneği bulunmayan mobil seçim tırıdır. Benzerlerinden farklı olarak tek parça ve yukarı yönde açılan seçim tırı tüm donanımlarını üzerinde bulundurmakta bunun dışında içerisinde bir vip oda mutfak ve lavabo bulunmaktadır. Söz konusu seçim tırı miting öncesi alana geldikten 10 dakika sonra hazır olmakta ve geniş bir kitleye hakim olabilmektedir. Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Limited Şirketi; Bilgi birikimini tüm dünya ile eş zamanlı teknolojik yenilikler ve 7/24 çalışan profesyonel ekibiyle başarılı hizmetler üreterek ve hizmet ağını uluslararası platformlara taşıyarak; ülkemizin gelişimine katkıda bulunmuş ve bunu bir önemli görev kabul etmiştir. Farklı tarz ve konseptte hazırladığı yüzlerce program ile TRT ekranlarında yer alan Yıldızlar İmzalı yapımlar, bu alanda da kuruluşumuza sayısız ödüller getirmiştir. TV programlarının dışında kamu spotları, tanıtım filmleri, eğitim filmleri, reklam filmleri ile de çalıştığı saygın kurumların marka değerlerine katkı yapmıştır. Tüm dünyada ciddi kuruluşların sahip olduğu yüksek teknolojili teknik alt yapı ve ekipmanlarının yanı sıra yine kendi bünyesinde yer alan mesleki anlamda bilgi donanımı yüksek ve 7/24 çalışan ekibi, uzman danışman kadrosu ile prodüksiyon alanında saygın bir yer edinmiştir. Çağın yenilikleri doğrultusunda, tüm kaynaklarımızla; her zaman farkındalık yaratmak ve birlikte yola çıktığımız hizmet alanlarımızın başarılarına, ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak için varız. Yıldızlar Tanıtım Organizasyon Limited Şirketi, DETAYLAR BİZİM İŞİMİZ…

     + More details
     • LA County Sheriff, Santa Clarita Vehicle Pursuit 6/20/14

      00:49

      from News Source LA Added

      LA County Sheriff, Santa Clarita station was responding to a call of an estranged husband who had been drinking and making verbal threats to his ex-wife. Before Sheriff arriving, the suspect took off and was spotted entering the SB 14 Freeway at Golden Valley by a LASD Volunteer unit. The volunteer unit followed until Newhall Ave when patrol vehicles took over. A traffic stop was initiated but failed and a pursuit began. The pursuit entered the SB 5 at the suspect attempted to take the EB 210 where he either changed his mind or swerved. During the “swerve” back onto the SB 5 he hit a sign and continued. The suspect finally stopped at the SB 5 and Roxford where he failed to comply for a few minutes. He was finally taken into custody without incident.

      + More details
      • A guide to biomass CHP

       03:51

       from ZERO Added 275 0 0

       + More details

       What are Tags?

       Tags

       Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."