1. Kosova9vjet

  01:38

  from Ikone Studio Added 41 1 0

  #Kosova9vjet Independence Day video commercial Concept & Idea: Trekuartista Screenwriter: Virtyt Pula Production: Ikonë Studio Director of Picture: Petrit Ukehajdaraj 3D Animation: Besar…

  + More details
  • SuperOfertat TiBO për muajin shkurt 2017

   00:30

   from TiBO IPTV Added 440 0 0

   SUPEROFERTAT TiBO, me çmimet më të lira në të gjitha paketat me Digitalb dhe SuperSport. Shijoni një botë plot argëtim dhe emocion me filmat më të…

   + More details
   • Vorbulla Media Solutions

    01:31

    from Vorbulla Added 0 0 0

    + More details
    • SuperOfertat TiBO deri më 31 Janar 2017

     00:30

     from TiBO IPTV Added 5 0 0

     Vazhdojnë #SUPEROFERTAT #TiBO deri më datë 31 janar. Shikoni të gjitha kanalet Shqiptare, #DIGITALB dhe #SUPERSPORT. Zgjidhni ofertën tuaj në: www.tibo.tv

     + More details
     • Al Trade Holding - Image Ad

      01:04

      from tatamata Added 19 0 0

      Image ad for Al Trade Holding. Concept and Production www.tatamata.tv

      + More details
      • Frutex (TvAd)

       00:42

       from ASHA Added 364 0 0

       + More details
       • TiBO kudo në Botë (Promo)

        00:44

        from TiBO IPTV Added 603 0 0

        TiBO BOX, aparati më inteligjent për IPTV që kur bashkohet me televizorin tuaj sjell në ekran një pafundësi televizive dhe jo vetëm. #TiBO #IPTV mund ta gjeni në…

        + More details
        • Türkiye 2-0 Kosova

         04:03

         from Geniş Maç Özeti Added 35 0 0

         tüm özetler için http://genismacozeti.com

         + More details
         • I cant find my wallet..

          02:44

          from Ariot Myrtaj Added 8 0 0

          Dropped my wallet in the city of Ferizaj, Kosova and did I ever find it?

          + More details

          What are Tags?

          Tags

          Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."