1. TI JE NJË LULEDIELLI

  01:02

  from TiBO IPTV Added 10 0 0

  TiBO IPTV i bashkohet fushatës sensibilizuese "TI JE NJË LULEDIELLI" për grumbullimin e të ardhurave në ndihmë të fëmijëve të prekur nga…

  + More details
  • I KËNAQUR ose i RIMBURSUAR

   00:40

   from TiBO IPTV Added 478 0 0

   TiBO ju sjell një botë plot argëtim me Digitalb, SuperSport, kanale shqiptare dhe ndërkombëtare, të gjithë bashkatdhetarëve kudo që jetojnë. Provoni…

   + More details
   • Veseli: Në mars marrëveshje Kosovë-Shqipëri për lehtësimin e shkëmbimit të mallrave

    04:46

    from Ekonomia Online Added 17 0 0

    Artikullin mund ta lexoni në: http://www.ekonomiaonline.com/politike/veseli-ne-mars-marreveshje-kosove-shqiperi-per-lehtesimin-e-shkembimit-te-mallrave/

    + More details
    • Kosova9vjet

     01:38

     from Ikone Studio Added 92 1 0

     #Kosova9vjet Independence Day video commercial Concept & Idea: Trekuartista Screenwriter: Virtyt Pula Production: Ikonë Studio Director of Picture: Petrit Ukehajdaraj 3D Animation: Besar…

     + More details
     • SuperOfertat TiBO për muajin shkurt 2017

      00:30

      from TiBO IPTV Added 574 0 0

      SUPEROFERTAT TiBO, me çmimet më të lira në të gjitha paketat me Digitalb dhe SuperSport. Shijoni një botë plot argëtim dhe emocion me filmat më të…

      + More details
      • Vorbulla Media Solutions

       01:31

       from Vorbulla Added 4 0 0

       + More details
       • SuperOfertat TiBO deri më 31 Janar 2017

        00:30

        from TiBO IPTV Added 6 0 0

        Vazhdojnë #SUPEROFERTAT #TiBO deri më datë 31 janar. Shikoni të gjitha kanalet Shqiptare, #DIGITALB dhe #SUPERSPORT. Zgjidhni ofertën tuaj në: www.tibo.tv

        + More details
        • Al Trade Holding - Image Ad

         01:04

         from tatamata Added 34 0 0

         Image ad for Al Trade Holding. Concept and Production www.tatamata.tv

         + More details
         • Frutex (TvAd)

          00:42

          from ASHA Added 385 0 0

          + More details

          What are Tags?

          Tags

          Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."