1. DaGhost feat FreakyBoyz - DO IT ( Official Music Video )

  03:18

  from NeroBerilFilms Added 11 0 0

  Director|Editor: L. Mazzeo Artist: Produced by: FreakyBoyz DP: L. Mazzeo Colorist: L. Mazzeo Camera: Canon 5D Mark II

  + More details
  • AA Vision - Riza Milla: Intervistë me Presidenten Atifete Jahjaga

   06:39

   from qazim doda Added 38 0 0

   Intervistë me Presidenten e Republikës së Kosovës Atifete Jahjaga e realizuar nga drejtori ekzekutiv i Radio Televizionit Zëri i Shqiptarëve në Chicago, IL

   + More details
   • IPKO - Nata është e jotja, fol ti fol!

    00:32

    from tatamata Added 88 0 0

    Koncepti dhe prodhimi: Tatamata

    + More details
    • Samantha ft skivi - SS Qifteli remix

     04:17

     from DJBG Added 271 0 0

     Samantha ft skivi - SS Qifteli remix audio by SkennyBeatz video by DJ B.G

     + More details
     • AA Vision - Agim Sylejmani: Protestat e mbajtura me 23 Tetor 2015 në Prishtinë

      22:25

      from qazim doda Added 75 0 0

      Derisa mediet e Kosovës ishin të fokusuara në brendësinë e Parlamentit të Kosovës ku po frymohej gazi lotë-sjellës dhe gjuajtja e gjësendeve ndaj…

      + More details
      • Sony a6000

       00:30

       from Arian Muhaxhiri Added 86 0 0

       My first video test with a6000 kit lens 16-50 color correction davinci resolve 12

       + More details
       • Vali & Jona's Engagement

        04:01

        from Spins Entertainment Added 383 0 0

        Anyone can catch your eye, but it takes someone special to catch your heart. Amazing engagement for these two love birds. Music - DJ Jack, Kreshnik Ahemtaj & Liridon Ulaj Photo - Joseph…

        + More details
        • AA Vision: Shqiptarët e Amerikës ndihmojnë ish ushtarin e UÇK-së Mifail Klaiqi

         14:30

         from qazim doda Added 128 0 0

         Shqiptarët e Amerikës ndihmojnë ish luftëtarin e UÇK-së Mifail Klaiqi Te nderuar bashkëkombas aksioni humanitar për ta përkrahur financiarisht veteranin…

         + More details
         • AA Vision - Agim Sylejmani: Vizitë në familjen e Heroit Bekim Berisha - Abeja

          53:07

          from qazim doda Added 243 0 0

          Rubrika "Ruajtja e vlerave të luftës" kësaj radhe sjell para jush familjarë të heroit të kombit, figurës më emblematike të luftës së…

          + More details
          • Radio Shqip

           00:17

           from satedua Added 77 0 0

           Most famous radios by Albanian community in the Diaspora. Radio Shqip me te preferuarat nga komuniteti Shqiptare ne Diasport. Here are some links. Ketu keni disa linka te faqja #Satedua http://www.satedua.com/radio-shqip-live RadioMergimi http://www.satedua.com/radio-mergimi-live Radio…

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."