1. WORLD remastered 2015

  04:46

  from MILOS BRUNNER / Added

  105 Plays / / 0 Comments

  Here is the very short trailer for the travel agency, Montana Club. Old footage has been remastered and updated from the past. It is a collection of some of the best footage I have captured accross my journeys in last 4 years with full HD cameras. Trailer k cestovní kanceláři MONTANA CLUB.Předělaný včetně zcela nových záběrů z Jižní Ameriky a Nepálu aj.

  + More details
  • MUSTANG 2014 trailer

   07:52

   from MILOS BRUNNER / Added

   1,144 Plays / / 0 Comments

   Malá ochutnávka z nezapomenutelnýho výletu na sever Nepálu - do království Mustang. Tentokrát jsem se zaměřil na domorodce. Někteří z nich byli před kamerou docela dobří moderátoři a nedalo jim práci chovat se přirozeně. Přirozeně jsem některé z nich, jak je možné ve snímku vidět, po zásluze odměnil. Dalším bonusem byl sníh, který nečekaně napadl a krajinu tak změnil k nepoznání. V okolních kopcích měla ale tato sněhová bouře neblahé důsledky. V sedlech Thorong a Dolpha La umírali lidé. Nakonec jsme se tam vypravili i s Milanem, ale to je na jinej film.

   + More details
   • KATHMANDU 2014 trailer

    03:02

    from MILOS BRUNNER / Added

    139 Plays / / 0 Comments

    Krátký pohled na život v hlavním městě Nepálu. za pozornost stojí snímky ze svátku "Dasaj" kdy žijící bohyně Kumari vyjde mezi lid. No vyjde, ona je mimo svůj palác nesena. Byhyně se nesmí svýma nohama dotknout země. V tomto poměrně netěžkém úkolu se střídá hned několik mužů. Přestože je zahrnována úctou a nadbytkem, není děvčeti co závidět. To asi není ten pravý život. Navíc si po "odchodu do božské penze" - což je po její první menstruaci, těžko hledá ženicha. Pověst totiž praví, že přináší smůlu. Bez úspěchu jsem se snažil udělat s Kumari interwiev. Budiž mi útěchou, že i král musí na audienci dlouho čekat. No a tak jsem se rozhodl vyhledat ty "staré" Kumari a udělat rozhovor s nimi. Přineslo mi to ale smůlu. Zlomil jsem si žebra, spadl jsem do káthmandské stoky a z rozhovoru nebylo nic. Tak snad až zase příště.

    + More details
    • MADAGASKAR cesta do Rameny remastered

     05:05

     from MILOS BRUNNER / Added

     220 Plays / / 0 Comments

     Něco o taxi browseru Říkám si, že nevyzkoušet taxi browser - nejpopulárnější lokální dopravu, by bylo jako nepoznat Madagaskar. Je to levná doprava, která jezdí všude – tedy pokud vůbec stroj jede, nemá poruchu nebo nenapršelo a není průjezdná komunikace, anebo už nemáte ani floka. Z výchozí stanice, se vyjede až se auto zaplní – že existují jízní řády jsou jen falešné pomluvy. Zaplněné auto znamená, že jsme natřískáni až po střechu a střecha je natřískána až kam až dosáhnou špagáty na upevnění šlapacího kola, různých beden , krabic a tašek s dobytkem. Cestou se nabírají další pasažéři. Tam kde nás ještě včera sedělo 8 (Hyundai mini van) s řidičem, je nás najednou 15. Zajistil jsem si místo na sedadle pro 3, ale za chvíli jsme tu seděli 4. Už teď jsem seděl jednou půlkou na jakési tyči. Tyč nepříjemně tlačila. Browser stále zastavuje a nabírá další domorodce. Po další kodině nás v autě už sedí 25. Na mém sedadle sedíme už po 5ti a proti nám do uličky se vměstnali další 3. Už tu není k hnutí -nohy se tlačí ze všech stran, pokud se jen kousek pohnu, přijdu natrvalo o zbytek svýho místa. V kabině pro řidiče sedí 4. Řidič nemůže přes haksny pasažérů (rozuměj - nohy) pořádně řadit. Raději se pouští do žvýkaní listů katy – místní měkké drogy. Řídí rychle a docela dobře. Je poznat, že cestu nejede poprvé. Zná i policajty, kteří jej nechávají projíždět za malý úplatek s pozdravným gestem. Na zadních – otevřených dveřích visí obrovská petlice a na ní závozník a další 3 pasažéři. O hodinu později sedím v jiným taxi browseru, v Peugeotu 407 pick up. Je nás tu 27. Začínám chápat, že jakékoliv předsudky tu neexistují. Cestu si krátím pohledem na ostaní cestující. Přestože se neznáme a vidíme se poprvé, jsme jako staří známí. V autě se všichni smějí, jedí liči, které se zrocvna sklízí nebo žvíkaj katy (listy obsahují amfetamin a mají povzbudivý účinek). Ti, kterým to pohyb v autě dovolí, se snáží kvalitu listů katy posoudit jejím osaháním - prolnutím mezi prsty. Teď už nesedíme jen vedle sebe, ale někteří na sobě. „Vyfasoval“ jsem snad největší krasavici v autě. Její váha určitě není nad 45 kg a to mi dávalo šanci přežít. Vše má ale svůj konec. Po hodině jízdy i tato „lehká droga“ přestává tlumit bolest. Naznačuji to dívce, ta se ale jen nádherně usměje a řekne „ mora mora“ - pomalu pomalu. Muj kamarád říka že správný cestovatel musí splňovat 3 podmínky: musí mít betonový žaludek, ocelový nervy a plechovou prdel. A tak ze zabejčím ještě více a vydržím až do cílové stanice. Plechová prdel je ale „na hadry“. Ta vskutku úmorná cesta, na kterou jsem se tolik těšil, stála nakonec to za to. Teď, po celodenním odpočinku a koupání v hotelovém bazénu (naprosto nedosažitelný luxus pro domorodce) potkávám krásku na pláži. A tak vznikly tyto záběry. Zdraví z Rameny Miloš

     + More details
     • MADAGASKAR co se nevešlo

      02:13

      from MILOS BRUNNER / Added

      112 Plays / / 0 Comments

      Pár snímků z jarního Madagaskaru - co se nevešly do jiných tématických celků. Vlastně takových privátních. Na jednom ze snímků je slyšet a vidět jak učím Malgašany vyslovovat jméno mojí obce Kochov. Docela jim to šlo a všichni jsme se bavili.

      + More details
      • MEXIKO movie. Timelapses, unrest Mexico City, people and food.

       06:17

       from MILOS BRUNNER / Added

       100 Plays / / 0 Comments

       Short movie from MEXICO. The movie include some fascinating shots of taco preparation and some timelapses from Mexico City, Valladolid and Yucatan peninsula. After my many visits to Mexico, I noticed that I like "tacos al pastor" over all. Krátký film z Mexika. Najdete zde záběry na přípravu mého nejoblíbenějšího jídla v Mexiku, a snad vůbec, tacos. Přidal jsem nové timelapsy z Mexico City, Valladolidu a Yucatanu.

       + More details
       • USA New York clip. (One day in New York City).

        03:20

        from MILOS BRUNNER / Added

        53 Plays / / 0 Comments

        I love these city. There is always plenty of things to see and to do there. Unfortunately I visited the Big Apple in December, after my previous trip to Mexico. ... V tomto městě se vzdy vybavím hadrama. Tentokrát jsem Velké jabko navštívil po cestě z mexického Yucatanu. Nebýt toho, že se zrona konal newyorský marathon, tak bych tady ale snad umrzl. Po ránu bylo těsně nad nulou a přes den foukalo jako prase. I když svítilo sluníčko, bylo to drsné. Z Mexika jsem jel fakt jen tak na lehko. Nejhorší to bylo na Empiru. A musel jsem to pri nočním snímkování vydržet 3 hodiny. Zkrátím to. Po 25 letech jhsem opět participoval na rukavicích, ponožkách, čepici a bundě, kterou marathonci za Verezano Bridge odhazovali. To už se rozehřáli a já společně s bamáky sbíral vše co byla moje velikost. Zlatej NY.

        + More details
        • MADAGASKAR south trailer. Amazing land in Indian ocean.

         05:10

         from MILOS BRUNNER / Added

         215 Plays / / 0 Comments

         This fourth largest Island of the world is extremly captivating for me. The unique colors of tghe rice pads, red clifs, clay hut villages, giant baobabs glistening in the sun and turquoise watter in Indian Ocean. Above all, the people are the treasures of the Island. It is ideal place for visit. Remember, it is not for everybody. Visions of powerty, suffrage, unmaintained roads are abound. Sometimes it is dificult for some people to accept it. It is possible to help.

         + More details
         • MADAGASKAR north trailer. Amazing land in Indian ocean.

          06:15

          from MILOS BRUNNER / Added

          170 Plays / / 0 Comments

          Madagascar. This fourth largest Island of the world is extremly captivating for me. The unique colors of tghe rice pads, red clifs, clay hut villages, giant baobabs glistening in the sun and turquoise watter in Indian Ocean. Above all, the people are the treasures of the Island. It is ideal place for visit. Remember, it is not for everybody. Visions of powerty, suffrage, unmaintained roads are abound. Sometimes it is dificult for some people to accept it. It is possible to help.

          + More details
          • PATAGONIA trailer. World`s end (5 minutes)

           06:02

           from MILOS BRUNNER / Added

           15.2K Plays / / 1 Comment

           A short clip from the beautifull but very windy Patagonia. The place seems like the edge of the world. Filled with all the adrenaline, pitfalls and wonders of a glacial trek. I spent an amazing month tenting in El Chalten and its suroundings. Enjoy the time lapses of the mountains as well as the dancing of the clouds and theier colors.

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."