1. Schwimmclub Wörgl rockt Pilsen

  03:00

  from Florian Klingler / Added

  565 Plays / / 0 Comments

  Der Schwimmclub Wörgl absolvierte ein kurzes Trainingslager in Pilsen/CZE. Im Video sehen Sie einige Einblicke von den Tagen. Wir hatten sehr viel Spaß und das Training war sehr intensiv. Viel Spaß beim anschauen.

  + More details
  • One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata - Redd

   05:36

   from FSAP Creative Content Agency / Added

   Türk rock müziğinin en sevilen isimlerinden Redd, bu yıl 13.sü gerçekleşen One Love Festival ile Birlikte Hayata'daydı! 1996 yılından beri müzikal çalışmalarına hız kesmeden devam eden topluluğun sahnedeki güçlü performansının ardından kendileriyle derin bir sohbete daldık! Aklımıza ne geldiyse sorduk, onlar da içten bir şekilde cevapladı!

   + More details
   • One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata - Oh Land

    05:07

    from FSAP Creative Content Agency / Added

    Oh Land, One Love Festival ile Birlikte Hayata’nın ilk günkü konuklarındandı! Klasik müzik ve bale geçmişini bir yana bırakıp elektro pop üzerine yoğunlaşan Oh Land ile geçmişi, geleceği, müziğii, stili ve yeni albümü Wish Bone’ye dair koyu bir sohbet gerçekleştirdiğimiz röportajı kaçırmayın!

    + More details
    • One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata - Mogwai

     03:18

     from FSAP Creative Content Agency / Added

     One Love Festival ile Birlikte Hayata’nın 13. yılında büyüleyen bir performansa imza atan ünlü post-rock grubu Mogwai’nin gitaristi Stuart Braithwaite ile gerçekleştirilen röportaj. 1995 yılında kurulan grubun, kuruluşlarından bu yana geçirdikleri değişimleri, ilham kaynaklarını ve daha pek çok şeyi konuştuğumuz röportajı izlemeden geçme!

     + More details
     • One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata - Gece

      04:35

      from FSAP Creative Content Agency / Added

      Geçtiğimiz günlerde son albümleri İyi Niyetli Bir Gün’ü yayınlayan Gece grubu One Love Festival ile Birlikte Hayata’nın açılışını yaptı! 2001 yılında Ankara’da kurulan ve ilk albümlerini 2008 yılında çıkaran grup ile olgunlaşma süreçlerini, ilham kaynaklarını ve festivaldeki favori isimlerini konuştuğumuz samimi bir röportaj gerçekleştirdik!

      + More details
      • One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata - Basement

       07:17

       from FSAP Creative Content Agency / Added

       90’lardan bu yana elektronik müzik denince akla gelen ilk isimlerden olan Basement Jaxx, tabir-i caizse festival sahnesini yıktı! Türkiye’deki ilk canlı performanslarını One Love Festival ile Birlikte Hayata’da gerçekleştiren İngiliz ikili ile, uzun süre hafızalardan silinmeyecek performanslarından hemen önce kuliste konuşma şansını yakaladık. Yeni albümleri ve daha birçok konuda fikirlerini aldık! Her şey bu röportajda!

       + More details
       • INTRO FERIA PAISA - Feria de las flores!

        00:10

        from ferchinho_Perez / Added

        27 Plays / / 0 Comments

        Intro made for Pilsen, in order to change the label of representative Medellin beer during the show of flowers.. Client: Bavaria Motion Design: Ferchinho Perez

        + More details
        • ARTCAMP International Fashion Runway Show [2014] Pilsen CZ

         06:08

         from paapacz / Added

         38 Plays / / 0 Comments

         ArtCamp 2014 International Summer School of Art @ Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art / University of West Bohemia designs by students of College of Creative Arts / Miami University, OH Course leader: doc. Helena Krbcová Designs by: Emily Ann Baker Rachel Lacy Hucek Lucy Kiefer Hurley Dianna Ng Elizabeth Penman Amanda Smith Jingwen Xie special thanks to the cooperating students of the Fashion Design studio and the supporting team at the Ladislav Sutnar Faculty of Design and Art Show and video by Multilab © 2014 Multilab FDULS

         + More details
         • Dirt Garden jam 2014

          04:30

          from Eva Koudelkova / Added

          646 Plays / / 0 Comments

          Riders: David Bušek, Richard Tušl, Dominik Cicko Camera&Edit: Eva Koudelková Nice two days in Velka Kras village.

          + More details
          • rebel girl

           00:15

           from nicole m / Added

           3 Plays / / 0 Comments

           clip lifted from anthropology documentary made in Chicago in Pilsen, 1972

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."