1. Deniz Ülke Arıboğan - İletişim Pazarı - Habertürk Tv - 23 Ağustos 2014

  49:26

  from Deniz Ulke Aribogan / Added

  188 Plays / / 0 Comments

  Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan'ın Haber Türk Tv ekranlarında her hafta Cumartesi 21:00'de izleyici ile buluşan Siyasal İletişim programı İletişim Pazarı'nda bu hafta; Ak Parti'nin yeni Genel Başkan ve Başbakan Adayı olarak Dışişleri Bakanı Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nun isminin açıklanması ile ilgili Siyasal İletişim öngörüleri, Terör Örgütü İŞİD ve Terör Örgütlerinin sosyal medya ve kitle iletişim araçlarını kullanma stratejileri, ALS Ice Bucket kampanyası ve yankıları ele alındı.

  + More details
  • Amerika’dan Cumhurbaşkanlığı Seçimi'ne Katılım Az Oldu

   07:27

   from Tufan Sevimli / Added

   278 Plays / / 0 Comments

   ABD’de cumhurbaşkanlığı seçimi için 31 Temmuz'da 08.00’de büyükelçilik ve konsolosluklarda başlayan oy verme işlemi, Pazar günü saat 17.00 itibariyle sona erdi. Amerika genelinde toplam 85 bin 683 seçmenden, resmi olmayan rakamlara göre sadece 10 bin 450 kişi oy kullandı. ABD’deki seçmenler 6 farklı merkezde oy kullandı. Seçmen nüfus oranına göre en fazla oy kullanılan bölge Texas olarak açıklandı. Texas Houston Başkonsolosluğu’na kayıtlı olan seçmenlerin % 25’i, 1.575 kişi oy kullanırken, New York’ta 3 bin 890 [% 10], Los Angeles’ta bin 375 [% 9], Washington DC’de 1.349 [% 10], Chicago’da bin 237 [% 14], Boston’da bin 24 [% 20] kişi oy kullandı.

   + More details
   • Hilal & Sener [Pre Wedding] - Ankara

    02:06

    from Coşkun Pınarbaşı / Added

    489 Plays / / 0 Comments

    Hilal & Sener 'nin düğün öncesi video klipleri. Director of Filmography - Photographer: Coskun PINARBASI Canon Eos Mark III - 24/70mm f2,8 II L Canon Eos Mark III - 50mm 1,4 / 85mm 1,8 GoPro Hero III Black Edition

    + More details
    • Segundas Oportunidades - ABD

     01:46

     from héctor mediavilla / Added

     SEGUNDAS OPORTUNIDADES es un proyecto de ABD (www.abd-ong.org) en el que garantizamos vivienda, alimentación y necesidades básicas a familias víctimas de un desahucio. Aseguramos el tiempo y el espacio para mejorar sus capacidades personales y laborales con el fin de que consigan iniciar un nuevo proyecto de vida.

     + More details
     • Bugun size bayram ziyaretine geldik

      01:23

      from Tufan Sevimli / Added

      194 Plays / / 0 Comments

      Cok uzaklarda da olsak, bugun size bayram ziyaretine geldik Bizim icin hala Bayramlar sevgi, ozlem ve duygu doludur. Umitlerimizin yeserdigi, barisin ve sevginin var oldugu, cocuklarin olmedigi bir dunyada, mutlu, saglikli, bereketli, dostlugun ve kardeşliğin hep var olacagi, sevgilerin butunlesecegi, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlari paylasmak umidiyle… IYI BAYRAMLAR…

      + More details
      • Leonie & Gokce [Pre Wedding] - Minneapolis USA

       04:35

       from Coşkun Pınarbaşı / Added

       1,078 Plays / / 0 Comments

       Pre wedding of Leonie and Gokce in Minneapolis before the big day 26th of July 2014. Büyük gün (26 Temmuz 2014), Leonie ve Gökçe'nin düğün öncesi video klipleri. Director of Filmography - Photographer: Coskun PINARBASI Thanks: Ilay Pınarbaşı Canon Eos Mark III - 24/70mm f2,8 II L Canon Eos Mark III - 50mm 1,4 / 85mm 1,8 GoPro Hero III Black Edition

       + More details
       • Dr. Dodd Allison Sims, Tıp doktoru ilahiyat öğrencisi, Abd

        00:26

        from NurPenceresi / Added

        28 Plays / / 0 Comments

        bediuzzamansaidnursi.org

        + More details
        • Deniz Ülke Arıboğan - TRT Haber AÇI - 4 Haziran 2014

         01:22:01

         from Deniz Ulke Aribogan / Added

         273 Plays / / 0 Comments

         Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan'ın sürekli yorumcu olarak katıldığı TRT Haber AÇI programında bu hafta güncel dış politika gündemi ele alındı. Mısır ve Suriye'deki Devlet Başkanlığı seçim sonuçları. Mısır'daki seçimlere körfez ülkelerinin yaklaşımı ele alındı. Programda ayrıca Türkiye'de yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri olası senaryolarda değerlendirildi.

         + More details
         • Rodrigo ABD - Entrevista - La Cámara Afgana - KWY Ediciones

          01:40

          from KwyEdiciones / Added

          149 Plays / / 0 Comments

          Rodrigo ABD conversa con los editores de KWY Ediciones a propósito del lanzamiento de su libro “La Cámara Afgana“, que recoge una serie de enigmáticos retratos realizados durante su estancia en Afganistan.

          + More details
          • ABD hükümetine, Afganistan savaşının maliyeti

           01:07

           from incanews / Added

           890 Plays / / 0 Comments

           http://www.incanews.com/manset/8761/abdnin-afganistandaki-savas-maliyeti 2013 Mart ayında yayınlanan bir makalede, Irak ve Afganistanda yaralanan her bir askerin ABD’ye maliyeti uzun dönemde ortalama 2 milyon dolar olacağı hesaplanmıştır. Ayrıca bu makalede ABD’nin2013 Mart ayı itibariyle ABD’nin Afganistan ve Irak'ta 866.181 yaralı askerinin olduğu resmi olarak ifade edilmiştir.

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."