1. American Arenacross Video: Podium Winner ATV Amateur

  01:44

  from Glory Hog Added 45 0 0

  From Round 4 of the American Arenacross Series in Springfield, MO

  + More details
  • Atving in Colorado 1/07/12

   05:18

   from Sean Ricotta Added 59 0 0

   A little vid I made with the GoPro. Atving in Pitkin, CO.

   + More details
   • Son 2.Bölüm Fragmanı

    00:36

    from Gökhan Karataş Added

    Son 2.Bölüm Fragmanı - www.bolumluhaber.com Son 2.Bölüm Özeti Sene 2010; Kudret, İran'da birini aramaktadır... Yakalanır ama ona biçilen sondan bir kez daha tecrübesinin ve şansının yardımıyla kurtulmayı başarır. Tecrübesinin karanlık olduğu bellidir. Şansı ise türkçe konuşan İran'lı bir adamdır, Majid... Sene 2012; Halil, Aylin ve Ali, Selim'in uçağa binmeyip nereye gittiğini bulmaya çalışmaktadırlar. Ali'nin ellerindeki ip uçlarıyla Selim'e ulaşabileceklerine olan inancı, Aylin'in gerçeği öğrenme konusundaki saldırganlığını dizginlemeye yetmez. Selim'in başka bir kadınla çekip gitmesi Aylin'i adeta delirtmektedir. Halil'in ve Ali'nin bir şey bilebileceklerin düşünerek onları sıkıştırır ama bir sonuç alamaz. Halil olan biteni Alev'e anlatır, Alev şaşkınlığını Muzo takma adını kullanan internetteki gizemli arkadaşı ile paylaşır, Muzo Alev'i dikkatli olması konusunda uyarır. Gerçek onlardan hep bir adım ilerdedir... Asım Denizci, ve Majid'in yolu nasıl kesişti, Selim'in yanındaki kadın kim? Ve cevaplanması gereken bir çok yeni soru, hepsi "Son"da... ATV'nin çok konuşulan yeni dizisi "Son", 2. bölümüyle 16 Ocak Pazartesi akşamı, saat 20:00'da Atv ekranlarında! Unutmayın yarım hakikat en büyük yalandır!

    + More details
    • Son 1.Bölüm Fragmanı

     00:50

     from Gökhan Karataş Added

     Son 1.Bölüm Fragmanı - www.bolumluhaber.com Son 1.Bölüm Özeti Aylin ve Selim, birbirlerine aşkla bağlı, mutlu bir çifttir. Genç çiftin mükemmel evliliği, en az ilk günkü kadar büyük bir tutkuyla devam etmektedir... Ertesi gün yedi yaşına basacak olan oğulları Ömer'i, Aylin'in anne ve babasına emanet eden genç çift, baş başa geçirecekleri romantik gecenin heyecanıyla eve gelir. Zamansız gelen bir misafir, bu romantik kaçamağı bölecektir... Selim'in en yakın arkadaşı Halil, gecenin geç saatlerinde Aylin ve Selim'in evinin kapısında belirir... Çocuk yaşta ailesini kaybeden Selim, en yakın arkadaşı Halil'le beraber büyümüştür. Selim ve Aylin'in ailesinin bir parçası olan Halil, Aylin'le beraber kurdukları mimarlık ofisinde, başarılı işlere imza atmaktadır. Halil, Selim'in aksine, işinde yakaladığı mutluluğu, evliliğinde bulamamıştır. Büyük bir depresyon geçiren eşi Alev yüzünden zor günler geçirmektedir. Alev'in içinden çıkamadığı buhran, Halil ve Alev'in evliliğindeki sorunları gittikçe çözümsüz hale getirmektedir... Halil'in ağabeyi Ali ise, tecrübeli ve başarılı bir komiserdir. Eşi Feride ile sakin ve mütevazi bir hayat süren Ali, Feride'nin de ısrarıyla, yakın zamanda emekli olmayı düşünmektedir. Ali'nin huzurlu hayatına, Ali'yi takip eden tekinsiz bir adam gölge düşürecektir... Selim ve Aylin, oğulları Ömer'in yedinci yaş gününü kutlamak için, evlerinde bir parti verirler. Ali, Feride, Halil ve Alev bu davette hazır bulunacaklardır. Başından bu yana partiye katılmak istemeyen Alev, Halil'in gönlünü yapmak için, bu mutlu kalabalığa uyum sağlamaya çalışır... Tüm ailenin bir arada olduğu bu mutlu gecenin sabahında, Selim bir kongreye katılmak üzere Frankfurt'a uçacaktır. Aylin Selim'i havaalanına bırakır... Ayrı geçirecekleri bu birkaç gün bile, Aylin ve Selim'e zor gelmektedir. Selim'le havalimanında vedalaşan Aylin, Selim'in çıkacağı bu seyahatin, herkesin hayatını sonsuza kadar değiştireceğinden habersizdir...

     + More details
     • ATV Adventure Utah

      07:50

      from Gary Lester Added 43 0 0

      + More details
      • Untitled

       07:50

       from Gary Lester Added 20 0 0

       + More details
       • Gopro - Motor Intro

        01:50

        from Gopro videos Added 371 1 0

        Gopro Motor intro atv Gopro Hero HD1

        + More details
        • ATV - Season 1, Episode 1

         06:28

         from TravisLSmith Added 63 0 0

         + More details
         • !ATV - 15th Jan 2012

          05:26

          from !Audacious Church Added 67 0 0

          What a start to the year!!! - All that is happening this week at !Audacious Church Manchester

          + More details

          What are Tags?

          Tags

          Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."