1. Halikarnas Radyo / BBK ile Soylesi Programi

  01:00:41

  from Emrah TEZER / Added

  124 Plays / / 0 Comments

  BBK - Bodrum Bisiklet Kulübü www.bodrumbisiklet.org www.facebook.bodrumbisiklet.org www.duyuru.bodrumbisiklet.org

  + More details
  • İZMİR BİSİKLET DERNEĞİ OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL TOPLANTISI 2012 VİDEOSU

   56:37

   from boa3535 / Added

   165 Plays / / 0 Comments

   İzmir Bisiklet Derneği (İBD), Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı 07 Haziran 2012 Perşembe günü , saat 19:30’da, Otel Dokuz Eylül (Devak Otel) toplantı salonunda değerli üyelerimizin geniş katılımı ile yapılmış olup yeni Yönetim Kurulu aşağıdaki gibi şekillenmiştir. Tüm bisiklet camiasına yeni başarılar getirmesi dileklerimizle bu gelişmeyi sizinle paylaşıyoruz. İBD Yeni Yönetim Kurulu : Murat KARACA | Yönetim Kurulu Başkanı Yücel ...KARAMAN | Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat YANTURALI | Genel Sekreter Pınar ÇEZİK | Sayman Yıldız UYULGAN | Yazman Nafiz UYBAT | Yönetim Kurulu Üyesi Metin ÇELİK | Yönetim Kurulu Üyesi Genel Kurul sonrası İzmir Bisiklet Derneği yeni Başkanı Murat KARACA‘nın mesajı; Değerli Genel Kurul Üyeleri, Sevgili Bisiklet Severler; İBD olağanüstü genel kurul toplantısı bugün ilklere sahne oldu. Kuruluşumuzdan bu yana yapılan genel kurulların en geniş katılımlısı olan ,dernek tarihinde görev alan tüm başkanların yer aldığı ve desteklediği bir genel kurulda, böyle bir göreve seçilmek benim için büyük onurdur. Yeni yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına, bizi destekleyen tüm üyelerimize ve başkanlarımıza teşekkür ederiz. Yaklaşık 2,5 yıldır Genel Sekreterlik görevini sürdürdüğüm İzmir Bisiklet Derneği’ne başkan seçilmekten dolayı mutluyum. Yeni dönemde derneğimizi çok daha ileriye götürecek projelere yeni yönetim kurulumuz ile birlikte imza atacağız. Sizlerin desteğine her zaman olduğundan daha fazla ihtiyacımız olacak. “Bisikletin başkenti İzmir” sloganı bizler için uzak değildir. Bu sloganımızın gerçekleşeceği günler için daha çok çalışacağız. Yeni yönetim kurulu ve yeni dönemin derneğimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Selamlar, Sevgiler Murat KARACA İzmir Bisiklet Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Tel: +90 232 483 40 46 Gsm: +90 530 243 19 95 Mail: murat.karaca@izmirbisiklet.org Web : http://www.izmirbisiklet.org/ Adres:Mustafa Kemal Sahil Bulvarı No: 277/A Küçükyalı / İzmir / Türkiye (Otel Dokuz Eylül Yanı)

   + More details
   • BBK-BoSKu-Bodfad Kulupleri ile Halikarnas Radyo Programi

    55:56

    from Emrah TEZER / Added

    93 Plays / / 0 Comments

    Bodrum Halikarnas Radyo Güler CANER'le Seyir Defteri programının konukları; Bodfad Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği Başkanı Ünal ÖZFUÇUCU ve BBK-Bodrum Bisiklet Kulübü ayni zamanda BoSKu-Bodrum Scooter Kulübü başkanı Emrah TEZER BBK - Bodrum Bisiklet Kulübü www.bodrumbisiklet.org BoSKu-Bodrum Scooter Kulübü www.bodrumscooter.org BODFAD Bodrum Fotoğraf Sanatı Derneği www.bodfad.org

    + More details
    • Mumcular-Tuzla/Bargilya Bisiklet Turu

     44:11

     from Emrah TEZER / Added

     54 Plays / / 0 Comments

     BBK - Bodrum Bisiklet Kulubu www.bodrumbisiklet.org www.facebook.bodrumbisiklet.org www.duyuru.bodrumbisiklet.org

     + More details
     • CEMRE - İklim Değişikliği ve Türkiye

      37:50

      from mali uzelgun / Added

      340 Plays / / 0 Comments

      Mid-lenght documentary on global climate change. Produced in 2004, in Turkish. A critical view of UNFFCCC process and carbon markets, and assessment of Turkish views on the global ecological change.

      + More details
      • Bisiklet Dunyasi Bolum 7

       33:53

       from Kule Film / Added

       111 Plays / / 0 Comments

       Bisiklet Dünyası, gezi turlarının en popülerlerinden biri olan Bisiklet Köyü Buluşması’nı sizler için mercek altına alıyor. Salcano Kapadokya Bisiklet Festivali kapsamında düzenlenen etkinliklerden biri olan tur boyunca katılımcılarla birlikte Kapadokya’nın eşsiz coğrafyasında izlediğimiz tüm detaylar... Türkiye bisiklet tarihinin en önemli isimlerinden biri olan merhum Rıfat Çalışkan’ın bisikletle dolu yılları üzerine eşi Türkün Çalışkan ve çocuklarıyla yaptığımız röportaj...

       + More details
       • Bisiklet Dunyasi Bolum 6

        32:27

        from Kule Film / Added

        79 Plays / / 0 Comments

        Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından ‘Trafikte Bisikletliye Saygı’ Etkinlikleri kapsamında gerçekleşen Geleneksel Basın Turu; bisiklet severlerle buluşmak ve yerel yönetimlerin çalışmalarını izlemek üzere geldiğimiz ve bisiklet dostu şehircilik uygulamalarına tanık olduğumuz Bursa ilinden detaylar; ve son olarak da Sırbistan’ın en yüksek dağlarından birinde düzenlenen Salcano MTB Serbian Open yarışından çok özel görüntü ve röportajlar

        + More details
        • İzmir Balçova Doğa Parkı

         32:26

         from Ömür D. Dalan / Added

         93 Plays / / 0 Comments

         İzmir Balçova Termal Otelin arkasından, Kavacık - Efemçukuru - Tırazlı yolu arasında bisiklet, yürüyüş, tırmanış için mükemmel bir parkur.

         + More details
         • Bisiklet Dunyasi Bolum 24

          29:14

          from Kule Film / Added

          385 Plays / / 0 Comments

          Bisiklet Dünyası bu bolumde Kocaeli'nde bisikletseverlerle buluşuyor ve geleneksel Pazar sürüşüne konuk oluyor. Ardından ulusal tarihimize yön veren Çanakkale'de düzenlenen olimpiyat puanları mücadelesinde nefeslerin tutulduğu son iki yarıştan birisi olan "1. Gelibolu Turu" ile yol bisikleti heyecanını ekranlara getiriyor.

          + More details

          What are Tags?

          Tags

          Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."