1. Somebody's Watching Me (Immortal Version including Is It Scary, Threatened, Monster and Thriller

  08:38

  from Turgay Suat Tarcan / Added

  43 Plays / / 0 Comments

  Kendime ait bir Immortal DVD'si yapmaya karar vermiştim. Immortal albümündeki hemen hemen bütün şarkılara 1996'dan beri klip yapmıştım. Sadece bir tanesi hariç: o da "Somebody's Watching Me"... "Working Day And Night", "The Immortal Intro", "This Place Hotel", tekrar küçük bir yarışma için derlediğim (kaybettim o ayrı mesele :D ) "Smooth Criminal" ve "Immortal Megamix" dışındakiler Immortal albümündekilerden farklı versiyonları (orijinal ya da remix) olacaktı. Değişiklik yapmayacaktım ama madem "Somebody's Watching Me" klibim yok, neden Rockwell ağırlıklı orijinal versiyonuna klip yapmak yerine Immortal versiyonuna video çekmiyordum? Ama yıllar evvel yaptığım "Is It Scary" klibim derlemeydi, play-back yapmıyordum. O yüzden o bölümü de tekrar kaydetmek zorunda kaldım. Fakat Threatened, Monster ve Thriller bölümlerinde tabii ki orijinal eski kliplerime sadık kaldım. Umarım bu remix videomu beğenirsiniz... Unutmadan, videonun başındaki fotoğraflar geçen sene katıldığım ama kazanamadığım başka bir yarışmadan... Eğer kazansaydım Los Angeles'a Immortal turnesini izlemeye gidecektim. Ama bir keresinde birinciliğe kadar yükselmiştim. Hemen o anı print screen yaparak ölümsüzleştirdim tabii ki :D Neyse canım, ben gidemedim ama onlar İstanbul'a geliyor. ;)

  + More details
  • Monster

   05:06

   from Turgay Suat Tarcan / Added

   33 Plays / / 0 Comments

   2010 tarihli "Michael" albümündeki şarkılardan 5. klibim "Monster"a çekildi. Hatırlarsanız bugüne kadar daha önce bu albümden "Hollywood Tonight", "Best Of Joy", "Much Too Soon" ve "Behind The Mask"e klip çekmiştim. Hatta "Behind The Mask" klibimdeki 5 sahne 2011 tarihli resmi "Behind The Mask" klibinde de kullanılmıştı. Hala ara sıra tüm dünyadaki müzik kanallarında gösterilmeye devam ediyor. Neyse, "Monster"ın konusu 2012 yılında katıldığım Michael Jackson'la ilgili Türkiye'de yapılan organizasyonlar... Bunlar Tayfun Genç ve Emrah Kıvrak'ın başını çektiği ParodIstanbul Flashmob'un Cevahir ve Beşiktaş'ta düzenlediği flashmob'lar ve zombie walk'un yanı sıra Önder Hakanoğlu'nun organize ettiği Bad 25 partisi... Şarkılar "Beat It", "Thriller" ve "The Way You Make Me Feel"di ama daha önceden bu şarkılara klip yaptığım için "Monster"ı kullandım. Korku temalı şarkılar "Threatened", "Is It Scary?" ve "Ghosts"a da klip yapmıştım zaten... Kendi göründüğüm flashmob'ları YouTube'dan arakladım ve hatıra olarak klip arşivime katmış oldum. Yalnız şunu söylemeliyim ki Thriller provasını 2004'te, Beat It provasını ise 2009'da yapmıştım. Bazı yerlerde şaşırmamın nedeni budur. Hiç çalışma yapmadan doğaçlama, son dakika kararıyla girmiştim.

   + More details
   • Cevahir Alışveriş Merkezi'nde Michael Jackson anısına flashmob ve Gangnam Style (13.12.12)

    07:24

    from Turgay Suat Tarcan / Added

    497 Plays / / 1 Comment

    Bugün Cevahir Alışveriş Merkezi'nde Michael Jackson anısına bir flashmob düzenlendi. Beat It, Thriller, Bad, They Don't Care About Us, The Drill gibi şarkıların çalındığı gösteride son günlerin çok popüler olmuş şarkısı "Gangnam Style" da PSY CD'sindeki teknik aksaklığa rağmen yapılmaya çalışıldı.

    + More details

    What are Tags?

    Tags

    Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."