1. Finále Miss Liberec Open 2014 upoutávka

  00:30

  from Miss Liberec / Added

  275 Plays / / 0 Comments

  Finále Miss Liberec Open 2014 upoutávka

  + More details
  • Luxury - mobilní dům k celoročnímu bydlení

   01:01

   from Jan Onheek Dvořák / Added

   11 Plays / / 0 Comments

   www.korekmd.cz www.facebook.com/korekmd info@korekmd.cz

   + More details
   • Maison De Thym Et Basilic

    01:34

    from Free architects s.r.o. / Added

    100 Plays / / 0 Comments

    Studie stylového rodinného domu s vůní tymiánu a bazalky.

    + More details
    • 25 HOUSE

     03:16

     from stepartdesign / Added

     24 Plays / / 0 Comments

     // House for one person, fitted in 5x5x5 meter space. Very important is the connection between house and selected place. // Dům pro jednu osobu v prostoru 5x5x5 metru. Velmi důležitá je vazba mezi domem a zvoleným místem. http://www.stepartdesign.com

     + More details
     • HD videoprohlídka historického domu z roku 1649 na Okoři!

      08:28

      from VESELÝ REALITY / Added

      1,313 Plays / / 0 Comments

      Prodej historického objektu z poloviny 17. století, po kompletní rekonstrukci v 90. letech a po revitalizaci v létě 2007. Dům lze využít k trvalému nebo rekreačnímu bydlení, nebo jako prostor pro nejrůznější formy podnikání - gastronomie, umění Objekt je situován v podhradí Okoře naproti bývalému mlýnu, který je nyní v kompletní rekonstrukci - jedná se o velmi krásné a klidné místo v dosahu letiště (10 minut) , rezidenční Prahy 6 (20minut). Originální vnitřní dispozice s neopakovatelnou atmosférou prosvětleného atria, dům disponuje také 3 koupelnami, 3 ložnicemi, otevřenou knihovnou a velkorysým krbem, který je umístěný v přízemí domu, které je využíváno jako společenská hala s jídelním koutem a oddělenou kuchyní. Díky vnitřní konstrukci lze zcela změnit dispozici prostor a přizpůsobit si tak bydlení svým představám. Dostatek denního světla zajišťuje 30 zakázkových oken. Celý interiér je vyvedený v prvotřídních materiálech (dub - veškeré dřevěné prvky interiéru, slivenecký mramor a neuvěřitelné množství poctivé ruční kovářské práce). Vytápění je v současné době řešeno elektrickými akumulačními kamny, je zde ale možnost předělat topení na plynové - plyn je na hranici pozemku. Voda je čerpána ze studny plánuje se veřejný vodovod včetně kanalizace. Prodej nemovitosti formou odprodeje účelově založeného s.r.o. - vlastník je cizinec. Neopakovatelné místo v lokalitě se stavební uzávěrou.

      + More details

      What are Tags?

      Tags

      Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."