1. Tapytojas bei Lietuvos dailė interjere

  02:29

  from Šiuolaikinis Menas / Added

  1 Play / / 0 Comments

  Daugiau meno: http://goo.gl/dZ1vX - Lietuvos įžymus tapytojas bei jo dailė interjere. Estetinio menininko Dr. Algirdo Javtoko tapybos darbas "Nakties ieškantis veidas dienos saloje" (2013). Tai yra aliejinės tapybos ant drobės paveikslas. Tapyta buvo mentele. Ryškūs siurrealistiniai potėpiai priduoda kūriniui energijos ir didybės.

  + More details
  • Dailininkas ir Lietuvos tapyba: paveikslas

   02:24

   from Šiuolaikinis Menas / Added

   11 Plays / / 0 Comments

   Tinka interjere: http://goo.gl/dZ1vX - Garsus dailininkas iš Lietuvos ir paveikslas kambaryje. Menininko Dr. Algirdo Javtoko darbas "Porcelianinės lūpos lėtame grožio žvilgsnyje" (2013). Čia tapoma mentele ir aliejiniais dažais ant drobės. Tokia moderni tapyba yra puikus Lietuviško originalaus meno pavyzdys.

   + More details
   • Menininkai iš Lietuvos bei tapyba pasaulio

    02:22

    from Šiuolaikinis Menas / Added

    4 Plays / / 0 Comments

    Daugiau dailės: http://goo.gl/dZ1vX - Įžymūs menininkai iš Lietuvos pasaulio tapybos fone. Tyrinėjamas Dr. Algirdo Javtoko modernus tapybos aliejumi ant drobės darbas (paveikslas) "Kambaryje miegantis žvėris iš vidaus" (2013). Šiuolaikinis siurrealistinis peizažas čia yra Vilniaus portretas. Dvasinis natiurmortas paišomas stambiais potėpiais.

    + More details
    • Dailininkai iš Lietuvos bei moderni dailė

     02:20

     from Šiuolaikinis Menas / Added

     5 Plays / / 0 Comments

     Daugiau tapybos: http://on.fb.me/17M3h79 - Nagrinėjama moderni Lietuvos dailė ir įdomių dailininkų tapybos darbai - paveikslai. Pristatysime Dr. Algirdo Javtoko aliejinės tapybos ant drobės (dailės) darbą. Jo pavadinimas yra "Dvi akių pertvaros atspindi vakarėjant pražystančias tulpes" (2013). Tai psichologinis portretas ir šiuolaikinis interjeras kaip peizažas ar patiriamas natiurmortas.

     + More details
     • Tapytojai iš Lietuvos ir dailė šiuolaikinė

      02:20

      from Šiuolaikinis Menas / Added

      25 Plays / / 0 Comments

      Daugiau dailės kūrinių: http://on.fb.me/17M3h79 - Apžvelgsime Lietuvos tapytojus. Kas yra šiuolaikinė dailė pasaulyje bei interjere? Susipažinsime su Dr. Algirdo Javtoko aliejine tapyba. Pristatomo darbo pavadinimas yra "Burnoje saulėlydžio laukiančios akys ir vienas žvilgsnis" (2013)

      + More details
      • Konceptualus Menas Lietuvoje (Perspektyvos Tyloje Nr.1)

       09:49

       from Šiuolaikinis Menas / Added

       22 Plays / / 0 Comments

       Daugiau info: http://goo.gl/dZ1vX - "Konceptualus Menas Lietuvoje" yra beta antraštė pirmosios video dienoraščio dalies. Čia taip pat galite rasti minčių ar įkvėpimo apie tylos terapiją, filosofiją ir psichologiją.

       + More details
       • Spot Dianova CAMBIA TU CORAZÓN

        04:36

        from Comunicación / Added

        67 Plays / / 0 Comments

        Recreación de la estancia de una persona con problemas de Adicción en uno de los Centros Residenciales de Dianova España, el Centro Residencial de Adultos Santa Lucía, en Madrid. Dianova cuenta también con el Centro de Adultos Can Parellada en Terrassa, Barcelona; y con los Centros de Menores Santa Elena en Puente Genil, Córdoba, y Zandueta en Navarra; además de el nuevo Centro Mercedes Soria en Murcia. Son muchas las personas que cambian su vida gracias a tu colaboración. Gracias. España.http://www.dianova.es/wordpress/

        + More details
        • kava su IQ_Gintaras Česonis

         14:38

         from Atviros visuomenės forumas / Added

         576 Plays / / 0 Comments

         G. Česonis: Dabar vaizdus tik matome, bet jų neišgyvename Fotografas ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos Kauno skyriaus vadovas Gintaras Česonis vaizdų pertekliaus laikmetyje grįžo prie senosios fotografijos technikos ir ilgiau apmąstytų, išgrynintų kadrų. Save išprovokavęs eiti jau daug kartų vaikščiotais gimtojo Kauno takais ir ieškojęs savitumo kitose Lietuvos vietovėse, ciklo „Sutikti miestai“ autorius įsitikinęs, kad geriausiai gali papasakoti apie tai, kas yra arti. Su pavasario laukiančiu G. Česoniu IQ kultūros apžvalgininkė Ieva Rekštytė susitiko Kauno fotografijos galerijoje.

         + More details
         • Projektas ,,Atverk langą" - FILMAS su titrais

          14:19

          from Projektas ,,Atverk langą" / Added

          327 Plays / / 0 Comments

          ES programa Veiklus Jaunimas https://www.facebook.com/projektasal

          + More details
          • kava su IQ_ Dr. Christophas Thunas-Hohensteinas

           16:50

           from Atviros visuomenės forumas / Added

           88 Plays / / 0 Comments

           Apie autentikos paieškas ir „nesušukuotą“ meną Vienos taikomosios dailės muziejaus (MAK) direktoriui Christophui Thunui-Hohensteinui patinka austrų kompozitoriaus Gustavo Mahlerio mintis: „Tradicija nėra žavėjimasis pelenais, tai jų pavertimas ugnimi“. Ši frazė tinka ir iliustruojant patarimus, kuo mažos šalies, tokios kaip Lietuva, kultūra gali būti įdomi pasauliui. Apie meno pasaulių jungtis su pašnekovu kalbėjomės Jono Meko vizualiųjų menų centre.

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."