1. DIZAINO MEKA

  01:14

  from Dizaino Meka Added 492 0 0

  Design is a journey of discovery - prisijunk // DIZAINO MEKA http://DIZAINOMEKA.LT http://facebook.com/dizainomeka

  + More details
  • Lenkų Kino Savaitė Krikštatėvis

   00:30

   from Meinardas Valkevicius Added 70 2 0

   Animation: Meinart http://www.meinart.lt Client: Lowe age http://www.loweage.lt

   + More details
   • Lenkų Kino Savaitė Krikštatėvis TVC

    00:30

    from MeinArt Added 212 2 0

    Animation: Meinart http://www.meinart.lt https://www.facebook.com/meinartanimation Client: Lowe age http://www.loweage.lt

    + More details
    • Juodas kvadratas yra baltame fone: paveikslas naujai

     02:25

     from Šiuolaikinis Menas Added 17 0 0

     Šiuolaikinis juodas kvadratas paveikslas beveik baltame fone - http://goo.gl/dZ1vX - Dailininko dr. A. Javtoko abstrakti suprematizmo interpretacija kaip tapyba ant drobės. Pagerbdamas Kazimiras Malevičius, kūrinio autorius perkelia juodasis kvadratas į naują erdvę su šiuolaikinėmis vertybėmis. Kur menas ir interjero dizainas kuria daiktų ir formų sluoksnius kartu su menininku. Tapybos dimesija čia skleidžiasi minties gelmėje ištrinant dailės ribas ties spalva ir vidiniu išgyvenimo laiku.

     + More details
     • Šiuolaikiniai paveikslai miegamajame ar svetainei

      02:24

      from Šiuolaikinis Menas Added 49 0 0

      Interjeras ir paveikslai šiuolaikiniai, svetainei bei miegamajame kambaryje - http://goo.gl/dZ1vX - Tapybos darbai ant drobės dailininko dr. A. Javtoko kūriniuose vyrauja intelektualus jausmingumas ir dvasinis polėkis. Interjere tinkantis paveikslas atskleidžia erdvės, esančios svetainėje ar gražiam miegamajam kambariui. Kai tuščios sienos tampa įprasmintos ir apipavidalintos spalvine formos tekstūra ar filosofine dizaino staigmena koridoriuje ar netoli durų šešėlyje esančiame kampe.

      + More details
      • Tapyba ir modernūs paveikslai jų dailininkai

       02:25

       from Šiuolaikinis Menas Added 28 0 0

       Lietuvos studio tipo interjerai ir kūriniai juose - http://goo.gl/dZ1vX - Nebrangiai parduodami paveikslai ir modernūs tapybos darbai pristatomi dailininko dr. A. Javtoko. Vilniuje dvidešimt pirmajame amžiuje interjero dizaine pritaikomi dailės abstraktūs darbai yra gražūs pavyzdžiai lofto tipo gyvenamosios patalpos įprasminime. Minimalistinis stilius čia atliepia maksimalistines nuotaikas ir tobulo paviršiaus kūrybos procesą.

       + More details
       • Parduodamas paveikslas Vilniuje ant drobės

        02:29

        from Šiuolaikinis Menas Added 12 0 0

        Įkvepiantis paveikslas dabar parduodamas Vilniuje - http://goo.gl/dZ1vX - Paveikslų pareikalavimui nuolat augant (ypač ant drobės) ir didėjant jų meninei kokybei ir vertei. Dr. A. Javtoko dailės darbai atrodo kaip abstraktūs aukso grynuoliai. Galintys ir puošiantys visuomenines ar gyvenamąsias erdves. Tai modernios meno formos ir šiuolaikinės jų atmainos atskleidžiančios visuomenės prieštaras ir asmeninės erdvės įtakas.

        + More details
        • Noriu pirkti paveikslą Vilniuje namams

         02:24

         from Šiuolaikinis Menas Added 10 0 0

         Kambariui ar namams pirkti paveikslą labai noriu ir ieškau kur Vilniuje. Taip dažnai klausia žmonės, atsakymas yra - http://goo.gl/dZ1vX - Paveikslus parduodantys ar juos perkantys žmonės yra kažkuo ypatingi. Tai grožio ieškančios ir jį kuriančios asmenybės. Kur galima jas rasti? Menas į šį klausimą neatsako, jis ieško modernaus supratimo ir šiuolaikinės dailės užuomazgų ar evoliucijos sklaidos. Tai nėra tik interjeras ar eksterjeras. Tai aukso spalvos kūriniai.

         + More details
         • Tapyti paveikslai parduodami ant drobės

          02:22

          from Šiuolaikinis Menas Added 7 0 0

          Parduodami paveikslai Vilniuje ir Lietuvoje - http://goo.gl/dZ1vX - Tai tapyti meno darbai ant drobės, aliejiniais dažais ir kitomis priemonėmis. Dr. A. Javtoko tapyba tai klasikinis ar modernus menas ir naujas požiūris į šiuolaikinę dailę. Jungiantis klasikinę tradiciją su taikomuoju dizainu interjeruose ir ne tik.

          + More details
          • Pardavimui paruošti paveikslai Vilniuje

           02:20

           from Šiuolaikinis Menas Added 24 0 0

           Tapybos darbai ant drobės - http://goo.gl/dZ1vX - Paveikslai pardavimui Lietuvoje ir šiuolaikinis menas Vilniuje. Dr. A. Javtoko auksinių kvadratų serija įprasmina dailės pirkimą kaip egzistencinį išgyvenimą.

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."