1. Montessori Eğitimi Nedir?

  06:36

  from İlk İz Yuva / Added

  447 Plays / / 0 Comments

  Ankara'daki tek Association Montessori International Diplomalı okul olan İlk İz Montessori Okulu, çocuklarımıza Montessori yaklaşımına göre tasarlanmış fiziksel ortamda uzman öğretmenlerimizle eğitim vermektedir. http://ilkizyuva.com Montessori eğitimi, çocukların farklı yeteneklerini doğal olarak ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımda çocuklar günlük hayatta karşılarına çıkan birçok fiziksel olayı okulda deneyimle ve öğrenme imkanına sahip olurlar.

  + More details
  • Montessori Eğitimi - Müzik ve Bilim Dersi

   03:07

   from İlk İz Yuva / Added

   305 Plays / / 0 Comments

   Ankara'daki tek Association Montessori International Diplomalı okul olan İlk İz Montessori Okulu, çocuklarımıza Montessori yaklaşımına göre tasarlanmış fiziksel ortamda uzman öğretmenlerimizle eğitim vermektedir. http://ilkizyuva.com Montessori eğitimi, çocukların farklı yeteneklerini doğal olarak ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımda çocuklar günlük hayatta karşılarına çıkan birçok fiziksel olayı okulda deneyimle ve öğrenme imkanına sahip olurlar. Müzik ve Bilim dersi de Montessori yaklaşımını destekleyen önemli branş dersleridir. Bilim dersi ile çocuklar yaşadıkları dünyayı daha iyi anlayabilmekte ve neden sonuç ilişkisini rahatlıkla kurabilmektedirler. Montessori eğitiminde branş dersleri önemli bir yer tutar. İlk İz Montessori okulunda Bilim branş dersinin yanında, Müzik, İngilizce, Jimnastik gibi farklı konularda branş dersleri de yer almaktadır.

   + More details
   • İlk İz Montessori Okulunda Bilim Dersi

    03:48

    from İlk İz Yuva / Added

    470 Plays / / 0 Comments

    Ankara'daki tek Association Montessori International Diplomalı okul olan İlk İz Montessori Okulu, çocuklarımıza Montessori yaklaşımına göre tasarlanmış fiziksel ortamda uzman öğretmenlerimizle eğitim vermektedir. http://ilkizyuva.com Montessori eğitimi, çocukların farklı yeteneklerini doğal olarak ortaya çıkarmaya yardımcı olan bir yaklaşımdır. Bu yaklaşımda çocuklar günlük hayatta karşılarına çıkan birçok fiziksel olayı okulda deneyimle ve öğrenme imkanına sahip olurlar. Bilim dersi de Montessori yaklaşımını destekleyen önemli branş derslerinden biridir. Bilim dersi ile çocuklar yaşadıkları dünyayı daha iyi anlayabilmekte ve neden sonuç ilişkisini rahatlıkla kurabilmektedirler. Montessori eğitiminde branş dersleri önemli bir yer tutar. İlk İz Montessori okulunda Bilim branş dersinin yanında, Müzik, İngilizce, Jimnastik gibi farklı konularda branş dersleri de yer almaktadır.

    + More details
    • Watering Colors Activity

     00:39

     from Baan Dek / Added

     106 Plays / / 0 Comments

     www.baandek.org

     + More details
     • Creating a Culture of UNICEF in a Montessori Classroom

      03:40

      from Rob / Added

      21 Plays / / 0 Comments

      Candace Voigt describes the culture of her Montessori primary classroom as she integrates UNICEF into many activities.

      + More details
      • İlkiz Montessori Anaokulu

       02:02

       from İlk İz Yuva / Added

       299 Plays / / 1 Comment

       Ankara'nın tek Association Montessori International sertifikalı okul öncesi eğitim kurumu. http://ilkizyuva.com

       + More details
       • Montessori Çalışması - Sihirli Üçgenler (Birinci Kutu)

        04:34

        from İlk İz Yuva / Added

        271 Plays / / 0 Comments

        Montessori Çalışması - Sihirli Üçgenler (Birinci Kutu) - Constrcutive Triangles (Box 1) Bu çalışmanın amacı, her dört kenarlı geometrik şekli, üçgenleri kullanarak oluşturabildiğimizin fark edilebilmesi. Bu çalışma toplam 5 aşamadan oluşmaktadır ve 3 yaştan itibaren çeşitli seviyelerde uygulanabilmektedir.

        + More details
        • PSG Opera 04

         03:29

         from Saint Maur International School / Added

         34 Plays / / 0 Comments

         + More details
         • Montessori Math Multiplication

          01:06

          from 3 Elles Apps / Added

          14 Plays / / 0 Comments

          Designed by Montessori teacher and app developer 3 Elles interactive, Montessori Math: Multiplication is the logical sequel to the award-winning Add & Subtract Large Numbers. As always with this developer, the app offers a step-by-step approach with 4 different learning activities, 3 games and multiplication tables. Ideal for children from 6 to 10 years old, they will also love Montessori Math: Multiplication for its Monster lab; earn points while playing and use them to buy monster parts and create your avatar!

          + More details
          • PSG Opera 03

           02:57

           from Saint Maur International School / Added

           42 Plays / / 0 Comments

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."