1. Morchella esculenta

  07:51

  from Balu Added 835 0 0

  Ízletes kucsmagomba egy viharos tavaszi délután. Morchella esculenta, the true morel, 04.12.2011., Hungary.

  + More details
  • Why I Should Sleep With One Eye Open

   02:37

   from Crissy Asistio Added 26 0 0

   This is what happens to me when I become "the man on the couch" and I don't keep my guard up. I have had toothpaste and circus peanuts spread across the landscape of my body in the past. Oh, and, please, pardon my gut. Mama needs to work on her transverse abs.

   + More details
   • Petrohradske PADani 2007 - English subtitles

    18:50

    from Ondřej Smrž Added 1,141 2 0

    A documentary about 5th anniversary of the bouldering competition "Petrohradske PADani". It is an open-air competition open to general climbing public yet usually abundantly attended by top bouldering professionals. The number of participants coming from different countries show year-on-year increase, which proves that bouldering area near the village Petrohrad has qualities on European level for it provides almost 3000 bouldering challenge and, which is of higher importance, is very popular with climbers. You will learn what the event was like from interviews with participants and organizers and from the abundance of clips of interesting bouldering feats.

    + More details
    • Saalbach 2005

     15:08

     from Ondřej Smrž Added 232 0 0

     Sestřih toho nejlepšího z lyžařského zájezdu do Rakouska. Nejdříve lehké seznámení s ubytováním a večerními činnostmi a pak přesun do střediska, kde podrobnými studiemi jízd jednotlivých aktérů a stylovým hudebním doprovodem nasajeme tu pravou alpskou atmosféru. Následuje troška (nechtěných) kaskadérských výkonů, něco romantiky a nakonec malý kvíz.

     + More details
     • Snežné jámy 2004

      04:42

      from Ondřej Smrž Added 140 0 0

      Reportáž byla pořízena spolu s TV Čutora. Krutý příběh několika lidí, kteří si myslí jak jsou mladí, krásní a mají před sebou skvělou budoucnost. Osud jim však připraví opravdu peprné překážky na podzimním výletě …

      + More details
      • Sherpafest 2008: Upoutávka

       00:31

       from Ondřej Smrž Added 82 0 0

       Znělka použitá při pátém ročníku horolezeckého filmového festivalu Sherpafest 2008. Podkladem byla pozvánka spáchaná Zdeňkem Lancem podle fotky Pavla Trnky. Zbytek je vytvořen v AAE s jednou dotáčkou na greenscreenu v Heranka Studios :)

       + More details
       • Sherpafest 2006: Upoutávka

        00:59

        from Ondřej Smrž Added 134 0 0

        Upoutávka ke třetímu ročníku horolezeckého filmmového festivalu Sherpafest (www.sherpafest.cz) Abychom okořenili již klasicky povedenou pozvánku na náš minifestival horolezeckých filmů Sherpafest, rozhodli jsme se natočit i její video verzi. Krátký sestřih sloužil i jako znělka před každým z promítaných filmů. Poděkování pak patří hlavně obětavému a odvážnému běžci a skokanovi Lukymu. Závěrečné titulky pak vytvořil Pavel. Festival se díky nekorektnosti majitelů původního místa nakonec konal v restauraci Na Václavce.

        + More details
        • Sherpator: Finale Revenge

         09:29

         from Ondřej Smrž Added 506 0 0

         Jelikož už nás nebavilo jezdit pořád do Arca, zkusili jsme na mnohá doporučení další známou italskou lezeckou oblast Finale Ligure. Gelato i “vino de la demigono” jsou tam stejně dobré a skály snad ještě o něco lepší. Ke všemu se nám podařilo zaznamenat přesun jedné známé entity z budoucnosti …

         + More details
         • Sherpa Soda

          12:21

          from Ondřej Smrž Added 1,747 4 0

          Jednou jsme si rozhodli, že když už jsme tak úspěšní, bohatí, krásní a lezeme ty desítky, tak bychom se ještě mohli nějak mediálně proslavit. Využili jsme naše zkušenosti z bulvární žurnalistiky a produkce bavorských nízkorozpočtových porno filmů a dali vzniknout novému ojedinělému pořadu. Podobnost s nejmenovanou TV sérií je čistě náhodná …

          + More details
          • Sherpa Limit

           05:34

           from Ondřej Smrž Added 2,006 1 0

           Budoucnost lezení v Čechách není růžová. Nové oblasti, po kterých se v minulosti tolik volalo, byly sice objeveny, ale etický kodex byl zašlapán (či spíše zaprášen) do země. Jak to všechno dopadne? … to ví snad jen Záviš …

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."