1. Möllenbeck 2012

  02:49

  from Florian Afflerbach / Added

  229 Plays / / 0 Comments

  documentary of a week of sketching around the Weser Hills

  + More details
  • Bohemian Hard Bass Assault 1.4.2012

   01:52

   from HardBass / Added

   128 Plays / / 0 Comments

   Set up for Global Battle Na FaceBooku nás naleznte zde: https://www.facebook.com/pages/CzechoSlovakia-HardBass/220190954670742 Info o HardBassu: http://radicalboys.com/web/glosy/656-kde-se-vzal-tu-se-vzal-qhardbassq.html Info o nás: http://hahaha.antifa.cz/

   + More details
   • Naše jediná jistota je, že všechno dobře dopadne

    01:46:16

    from Helenka Papirnikova / Added

    1,866 Plays / / 0 Comments

    Tématem snímku Heleny Papírníkové Horáčkové je svobodný lidský život. V centru jsou režisérčiny děti a také povahově a názorově vyhranění přátelé a blízcí. Jde o lidi, kteří vždy stáli mimo dobové komerční proudy, přesto však výrazně ovlivňovali a ovlivňují český politický, společenský a kulturní život. Účinkující John Bok, Jim Čert, Jaroslav Erik Frič, Ladislav Heryán, Ivan Martin Jirous, Svatopluk Karásek, Libor Krejcar, Stanislav Penc, Karel Schwarzenberg, Čárlí Soukup, Jožin Štastný, Dáša Vokatá a další. Aktéři většinou nevěděli, že záběry budou někdy v nějakém filmu použity. Režisérka Helena Papírníková Horáčková za autorský celovečerní filmový debut v roce 2009 získala cenu Andreje "Nikolaje" Stankoviče.

    + More details

    What are Tags?

    Tags

    Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."