1. Jak se cítíš?!

  05:17

  from co-laboratory / Added

  33 Plays / / 0 Comments

  Dokážeme žít bez mobilních zařízení? Opravdu musíme zaznamenávat každou událost, která nás v životě potká? Nahradí virtuální komunikace opravdový lidský kontakt? Tragický příběh dvou mladých lidí, kteří již na tyto otázky znají odpověď. Film natočen v rámci soutěže "I ty jsi filmařem" festivalu Febiofest, na mobilní telefon. Omluvte prosím zhoršenou obrazovou kvalitu, která je způsobena malým prostorem.

  + More details
  • ZdravySex videoUputavka

   00:08

   from Igi Suslicek / Added

   133 Plays / / 0 Comments

   Sexuálna výchova a výchova k láske, manželstvu a rodičovstvu

   + More details
   • Neviditelná bolest (trailer)

    02:43

    from Gabriela Jakubcová / Added

    127 Plays / / 0 Comments

    Interrupce. Téma, na které se názory různí, jsou často vyhraněné nebo se o něm veřejně nemluví. Přitom se jedná o zákrok, který je dennodenní záležitostí všech nemocnic v naší zemi. Jedná se jen o lékařský zásah nebo jde o něco víc? Čím je v životě ženy? Tři ženy, které mají se zákrokem zkušenost, vypráví svůj příběh. námět, scénář, režie: Gabriela Jakubcová kamera: Martin J. Rýznar, Gabriela Jakubcová asistent kamery, střihu: Vojtěch Jakubec hudba: Ondřej Škoch délka 30 min.

    + More details
    • Neviditelná bolest (trailer)

     02:43

     from Paxart Studio / Added

     296 Plays / / 0 Comments

     Interrupce. Téma, na které se názory různí, jsou často vyhraněné nebo se o něm veřejně nemluví. Přitom se jedná o zákrok, který je každodenní záležitostí všech nemocnic v naší zemi. Jedná se jen o lékařský zásah nebo jde o něco víc? Čím je v životě ženy? Tři ženy, které mají se zákrokem zkušenost, vypráví svůj příběh. námět, scénář, režie, střih: Gabriela Jakubcová kamera, zvuk: Martin J. Rýznar, Gabriela Jakubcová asistent kamery, zvuku, střihu: Vojtěch Jakubec hudba: Ondřej Škoch délka 30 min.

     + More details
     • BHD: Ako chrániť život?

      02:13:41

      from Hanusfellowship / Added

      392 Plays / / 0 Comments

      Záznam z diskusie o možnostiach legislatívnych zmien v ochrane života. Diskutovali Martin Luterán (Kolégium A. Neuwirtha), Boris Bartho ​​​​​​​​​​​(Spoločenstvo L. Hanusa), Anton Chromík (advokát) a Patrik Daniška​​​​​​​​​​​ (Inštitút pre ľudské práva a rodinnú politiku)​​. Moderovala Katarína Danišková.

      + More details

      What are Tags?

      Tags

      Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."