1. No More Plastic Poop Bags

  01:47

  from Kangaroo Hoops / Added

  SAY NO TO PLASTIC POOP BAGS - We're on a mission to reduce the 1.3 Billion plastic dog poop bags that go into landfill each year. We want people to choose PVA bags instead. They're designed to break down!

  + More details
  • #UNCBears Dance Break!

   00:21

   from UNC Alumni Association / Added

   666 Plays / / 0 Comments

   Some talented flash mobbers liven up a campus crosswalk with their performance.

   + More details
   • International Prague Car Festival 2014

    02:24

    from Martin Apeltauer / Added

    4,939 Plays / / 0 Comments

    3. ročník motoristické výstavy přinesl všem návštěvníkům opravdový kus zábavy na více než 20 000 m2 výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany. Během posledního srpnového víkendu ho navštívily tisíce lidí a mohly obdivovat více než 300 netradičních exponátů. Venkovní plocha byla již tradičně určena pro aktivnější část výstavy. Na malém okruhu se proháněly závodní motokáry týmu Praga, jezdilo se smykem s autem Easydrift nebo bylo možné vychutnávat klid při jízdě hybridem Opel Ampera či elektromobilem Tesla. Nechyběl venkovní tuningový sraz, představení firem z oboru ani šlapací dráha pro děti. Novinkou byla zcela zaplněná vstupní hala, takže návštěvníci měli ihned po vstupu do vnitřních prostor kontakt s nejmodernější i historickou automobilovou technikou. Letošní 50. výročí modelů Škoda 1000 MB a Ford Mustang znamenalo větší přehlídku právě těchto vozů a bylo na co koukat. Automobily Škoda od daleké historie až po současnost tvořily první část hlavní výstavní haly a Ford Mustang se objevil hned na několika expozicích. Automobilová současnost byla zastoupena několika supersporty a také závodními speciály, např. Ford Fiesta WRC Martina Prokopa. Prague Car Festival přináší především zábavu, proto je zde i bohatý doprovodný program. Jeho součástí bylo focení modelek s exponáty a následně volby Miss Léta a Miss Prague Car Festival. Dívky předvedly také několik kolekcí módního oblečení a spodního prádla. Mistři v oboru airbrush soutěžili v rámci Anest Iwata Cupu, který měl letos téměř dvacet účastníků. Fanoušci počítačových her si zase přišli na své na několika simulátorech a na více než 30 herních konzolích. A kdo chtěl něco vyhrát, měl k dispozici tombolu s více než 150 cenami. Velké zastoupení má na výstavě také tuning v té nejluxusnější podobě, kterou je v České republice možné vidět. Téměř dvě stovky exponátů ze sedmi evropských zemí soutěžily během víkendu o ceny v mnoha kategoriích a mezi nejvýše oceněnými byla opravdu unikátní auta, která posunula laťku zase o kousek výš.

    + More details
    • A Day in Ryan's Group

     02:13

     from PVAlpine Summer Ski Camps / Added

     390 Plays / / 0 Comments

     Follow along through a day of skiing GS in Ryan's Group at PVAlpine.

     + More details
     • MHXVID 001 - Crackin' Code - Pilot

      04:39

      from MasterHicks / Added

      First video blog following MasterHicks as he makes a Joseph Merrick mask out of PVA, cardboard and paper x

      + More details
      • #PragueCarFestival 2014

       03:21

       from Martin Apeltauer / Added

       22.9K Plays / / 0 Comments

       Prague Car Festival 2014 - výstava aut Praha Výstaviště PVA EXPO PRAHA Letňany přivítá poslední prázdninový víkend již třetí ročník motoristické výstavy, která je zaměřena především na upravené automobily, luxusní, sportovní a závodní vozy, ameriky, elektromobily a bohatý doprovodný program. V hale budou k vidění kromě více než 250 netradičních automobilů módní přehlídky a tanečnice, k tomu airbrush, herní konzole, soutěže o zajímavé ceny, firmy s příslušenstvím a další doprovodný program. Chybět nebudou soutěže krásy a fotografování dívek s automobily. Jako hosté se představí několik týmů z oblasti profesionálních závodů. Pokud patříte k příznivcům RC modelů, můžete si je buď sami vyzkoušet nebo se stát diváky opravdového závodu. Na venkovní ploše si návštěvníci budou moci vyzkoušet v praxi elektromobily, Segway, sportovní vozy a další prostředky ze světa kol. Zkrátka nepřijdou ani nejmenší. Pro ně je po oba dny připraveno dětské hřiště, trenažery jízdy a další zábava.

       + More details
       • MAGNETIC Festival 7th May 2014 Prague CZ | Event Documentary

        04:31

        from MAGNETIC Festival / Added

        39K Plays / / 2 Comments

        Billy The Kit, Blasterjaxx, Dannic, Deniz Koyu, DVBBS, John Culter, MAKJ, Martin Garrix, Ummet Ozcan magneticfestival.com facebook.com/magneticfestival twitter.com/MAGNETICfest instagram.com/magneticfestival Recorded on 7th of May 2014 at PVA Expo Prague, Czech Republic Credits - direct & edit: Jan Frejm | motion graphic: 515 design Brought to you by LIVE61 | info@live61.com

        + More details
        • Travis Corcoran Goes from Survive to Thrive with MyoVision E-Scan: His PVA Went Through the Roof!

         03:40

         from David Marcarian / Added

         109 Plays / / 0 Comments

         Listen to how this doctor increased his practice 8 fold in only 6 weeks. He now owns 4 MyoVision systems!

         + More details
         • Facebook PVA - Trustworthy Facebook PVA Provider

          01:08

          from Facebook PVA / Added

          4 Plays / / 0 Comments

          Facebook Phone Verified Accounts

          + More details
          • Facebook PVA - PVA Free Reverification

           00:58

           from Facebook PVA / Added

           8 Plays / / 0 Comments

           Facebook Phone Verified Accounts

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."