1. Informacje 7 Dni 2014.09.25 - Będzie senior 60+

  02:02

  from tgstacja / Added

  2 Plays / / 0 Comments

  Podczas gdy rada powiatu roztrząsa plotki, tarnogórska rada miejska dyskutuje o gustach. Jakie logo powinien otrzymać program aktywizacji osób starszych "Senior 60+", zastanawiali się radni na środowej sesji.

  + More details
  • Nowoczesne Sale Obrad Rad Miast i Gmin - szkolenie online

   47:28

   from Live TV Systems / Added

   20 Plays / / 0 Comments

   Zapis szkolenia z zakresu optymalnego wyposażenia sal obrad Rad Miast, Gmin i Sejmików Wojewódzkich, przeprowadzonego online w studiu firmy Live TV Systems. Szkolenia odbywają się cyklicznie. Informacje o terminach kolejnych szkoleń można znaleźć na stronie www.saleobrad-live.pl/szkolenie NOWOCZEŚNIE WYPOSAŻONA SALA OBRAD TO NAJLEPSZA WIZYTÓWKA WSPÓŁCZESNEGO SAMORZĄDU! Serwis www.saleobrad.pl stanowi bezpłatne kompendium informacji o nowoczesnych, optymalnych rozwiązaniach wspierających pracę radnych podczas obrad i sesji. ZESTAWY LIVE TV INSTALOWANE NA STAŁE Nowoczesna telewizyjna archiwizacja obrad -- doskonały sposób na optymalną dokumentację prac radnych oraz atrakcyjną, obiektywną relację na żywo dla obywateli . więcej... RELACJA NA ŻYWO Instalacja systemów Live TV na stałe w sali sesyjnej to możliwość wirtualnego uczestnictwa obywateli w procesach ustawodawczych -- relacja rzetelna, bezstronna i ze szczegółami. ŚWIATOWY TREND Zamontowanie systemu tv na sali obrad jest obecnie globalnym trendem, wyznacznikiem nowoczesności Rad Gmin, Powiatów i Miast, a także świadczy o zrozumieniu potrzeb mieszkańców. ZESTAWY TV INSTALOWANE NA STAŁE Zestawy do transmisji tv instalowane na stałe? Tak! To doskonały sposób na znaczną redukcję kosztów i mniejszą liczbę gości i ekip tv na sali podczas obrad. CZYM JEST FUNKCJA AUTO-TRACKING? Czym jest funkcja auto-tracking? To innowacyjne wsparcie pracy realizatora. Gdy któryś z radnych włączy stojący przed nim mikrofon, odpowiednio zaprogramowany wcześniej system auto-tracking skieruje kamerę błyskawicznie na mówcę tak, aby go optymalnie sfilmować. Realizator może wtedy namiksować tę kamerę. PRZYKŁADOWE REALIZACJE SYSTEMÓW LIVE TV W systemy Live TV wyposażonych jest coraz więcej sal obrad Rad Miast, Gmin, Powiatów i Sejmików. Liczba samorządów czerpiących korzyści z użytkowania tych innowacyjnych systemów sukcesywnie rośnie. Kontakt do firmy Live TV Systems, dystrybutora i instalatora systemów LiveTV, systemów dyskusyjnych audio i systemów do liczenia głosów na salach obrad: LIVE TV SYSTEMS 71-660 Szczecin, ul. Wilcza 2/1 tel. 91 885 44 48 Biuro w Warszawie: tel. 22 398 18 13 e-mail: info(at)livetvsystems.pl www.livetvsystems.pl

   + More details
   • R35 GTR | ENI | Tilhenger Nor | Dunlop

    00:59

    from Daniel Hovdahl / Added

    2,443 Plays / / 0 Comments

    The team ENI sponsored R35 GTR, together with Tilhenger Nor and Dunlop. O'snap.

    + More details
    • Radni pytają o portret na ścianie zamku, młyn, notariusza..

     17:00

     from gostynintv.pl / Added

     Radni podczas sesji Rady Miasta Gostynian pytali burmistrza o to, czy odnowiony zostanie jego portret na ścianie w zamku, jakie są plany na przyszłość spółki Zamek, co z odbudową spalonego młyna i kiedy będzie podpisany akt notarialny na sprzedaż działek pod Termy,

     + More details
     • Pytania łomżyńskich radnych do prezydenta

      01:32:11

      from www.mylomza.pl / Added

      504 Plays / / 0 Comments

      Listopad 2013. XLV Sesja Rady Miasta Łomży

      + More details
      • cz.1 - XLIV SESJA RADY MIASTA ŁOMŻY

       03:30:56

       from www.mylomza.pl / Added

       189 Plays / / 0 Comments

       + More details
       • Pytania łomżyńskich radnych do prezydenta

        01:14:48

        from www.mylomza.pl / Added

        570 Plays / / 0 Comments

        XLIV SESJA RADY MIASTA ŁOMŻY

        + More details
        • ENI - Gatebil September 2013

         01:06

         from Daniel Hovdahl / Added

         361 Plays / / 0 Comments

         ENI Norway at Gatebil's last event in September.

         + More details
         • ENI - Gatebil July 2013

          01:09

          from Daniel Hovdahl / Added

          1,819 Plays / / 0 Comments

          ENI Norway at Gatebil's main event in July. Song: Phantogram - Don't Move

          + More details
          • Trzecie głosowanie nad nieudzieleniem absolutorium burmistrzowi Gryfina

           02:40

           from egryfino.pl / Added

           62 Plays / / 0 Comments

           Fragment sesji gryfińskiej rady miasta. Nagranie przedstawia moment po dwukrotnym błędnym naciśnięciu przez radnych przycisku, gdy w zamieszaniu trzeci raz głosowano.

           + More details

           What are Tags?

           Tags

           Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."