1. 3. Příčina všech obtíží - zabiják stres

  04:57

  from Viktor Lelek / Added

  77 Plays / / 0 Comments

  Za příčinou všech našich obtíží, životní nespokojenosti, nezdaru, nevyrovnanosti, míjení se s napojením na svůj život, ale i za zdravotními komplikacemi stojí tichý společník našeho bytí – stres. Je to on, kdo nás dostává na kolena, dělá z nás nesnesitelné a nepoživatelné bytosti, kazí okamžiky, které při troše snahy mohou být klidné, plné radosti a zážitků. Jsme tak vybuzení nervozitou a přetlakem, že zkazíme každou rodící se hezkou chvilku. Ono je to ale ještě horší, my si prostřednictvím svého stresu můžeme také hodně ublížit fyzicky. Pokud pominu úrazy, jsou tu také nemoci. Dlouhodobý stres zamezuje přirozenému proudění energie v našem těle, dochází k blokům na energických drahách, nebo přímo v energetických centrech. Orgány nejsou vyživovány a to už je jen krůček k vytvoření dysfunkce. Stres je velký prevít, jsme zvyklí, živit ho na každém kroku.

  + More details
  • 2. Nejčastější témata klientů

   06:35

   from Viktor Lelek / Added

   76 Plays / / 0 Comments

   Co se v poradně odehrává? Vždy je nutné najít cestu k příčinám a obtížím klienta, je důležité zjistit, spouštěcí mechanismy deprese, nespokojenosti, bolesti, nebo slabého sebevědomí, bloku, který brání v požívání života podle našich představ. Je to jako rozmotávání klubíčka v podobě životních událostí, nebo pouhých pocitů, nepříjemných emocí. Někdy se dá dotknout samotných témat vzpomínek přímo, jindy je vhodné vzpomínky nejitřit a pracovat pouze s bolestivými emocemi. Témata jsou různá, někdo není schopen navázat funkční partnerský vztah, další má problémy se zaměstnám, jiného trápí chronické obtíže, jsou zde deprese, problémy s početím, se samotnou sexualitou, nebo se řeší komplikované vztahy v rodině.

   + More details
   • 1. Co vás čeká v poradně

    05:09

    from Viktor Lelek / Added

    85 Plays / / 0 Comments

    Vítám vás v poradně pro řešení životní nespokojenosti a bolestí mysli i těla. Pokud čtete tyto řádky, jste připraveni učinit potřebnou změnu ve vašem životě. Jít k terapeutovi není žádná prohra, ale naopak vítězství a pozitivní životní rozhodnutí. To co vás sužuje, možná již dlouhé roky, může být uvolněno. Za všemi problémy a trápením jsou uložené negativní emoce, získané nepříjemným prožitkem ve vaší minulosti. Pomocí technik jako jsou regresní terapie, kineziologie, terapie traumatu, individuální nebo párové terapie, případně použití energetického léčení pomáhá tyto ukryté emoce a vzpomínky uvolnit. Už vám může být jen lépe, jak jednou vyrazíte na cestu, možnost uvidět cíl řešící naše problémy je na dohled.

    + More details
    • Neviditelná bolest (trailer)

     02:43

     from Gabriela Jakubcová / Added

     127 Plays / / 0 Comments

     Interrupce. Téma, na které se názory různí, jsou často vyhraněné nebo se o něm veřejně nemluví. Přitom se jedná o zákrok, který je dennodenní záležitostí všech nemocnic v naší zemi. Jedná se jen o lékařský zásah nebo jde o něco víc? Čím je v životě ženy? Tři ženy, které mají se zákrokem zkušenost, vypráví svůj příběh. námět, scénář, režie: Gabriela Jakubcová kamera: Martin J. Rýznar, Gabriela Jakubcová asistent kamery, střihu: Vojtěch Jakubec hudba: Ondřej Škoch délka 30 min.

     + More details
     • Neviditelná bolest (trailer)

      02:43

      from Paxart Studio / Added

      296 Plays / / 0 Comments

      Interrupce. Téma, na které se názory různí, jsou často vyhraněné nebo se o něm veřejně nemluví. Přitom se jedná o zákrok, který je každodenní záležitostí všech nemocnic v naší zemi. Jedná se jen o lékařský zásah nebo jde o něco víc? Čím je v životě ženy? Tři ženy, které mají se zákrokem zkušenost, vypráví svůj příběh. námět, scénář, režie, střih: Gabriela Jakubcová kamera, zvuk: Martin J. Rýznar, Gabriela Jakubcová asistent kamery, zvuku, střihu: Vojtěch Jakubec hudba: Ondřej Škoch délka 30 min.

      + More details

      What are Tags?

      Tags

      Tags are keywords that describe videos. For example, a video of your Hawaiian vacation might be tagged with "Hawaii," "beach," "surfing," and "sunburn."